אחרי 3 משחקים: קוק ישוב לסגל מול אילת

פלייאוף: גם ברנדוויין כשיר עבור נס ציונה למשחק הראשון

עמרי מנהיים  24.05.19 - 16:16

תגיות: ליגת ווינר

תחילת כתבה

שלוש סדרות פלייאוף כבר יצאו לדרך, ומחר (שבת) ב-19:00 תתחיל הסדרה הרביעית: הפועל אילת תארח את עירוני נס ציונה, לדו קרב שנראה צמוד ומרתק.

אילת מגיעה אחרי עונת שיא, כששרון דרוקר מנווט את הספינה היטב למרות כל רעשי הרקע והבעיות הכלכליות מסביב. כל השחקנים כשירים ויעמדו לרשות הצוות המקצועי. במועדון מאמינים שיתרון הביתיות, עליו עבדו קשה לאורך כל העונה, ישחק תפקיד משמעותי - גם לאור ההיסטוריה של נס ציונה.

עד העונה, נס ציונה מעולם לא ניצחה את הפועל אילת. השנה זה סוף סוף קרה, אבל בלב המושבה, עד באולם בגין היא טרם הצליחה לרשום ניצחון. לכן, בשביל לעלות לפיינל פור היסטורי, היא תצטרך לעשות עוד היסטוריה קטנה - לנצח לראשונה בתולדותיה באולם בגין.

דקוואן קוק, שלא שיחק בשלושת משחקי הליגה האחרונים, כשיר ויחזור לסגל, כאשר גם עודד ברנדוויין החלים מפציעה ויוכל לשחק. "אנחנו מגיעים לסדרה באנרגיות טובות״, אמר טל דן. ״אילת קבוצה מצוינת שעשתה עונה מדהימה למרות לא מעט בעיות ואין ספק שיהיה קשה״.

הקפטן, שמספק עד כה אחת אחת מעונותיו הטובות בקריירה, הוסיף: ״ננסה לכפות את הקצב שלנו, לעצור את משחק המעבר שלהם ולשחק על היתרונות שלנו. צפויה סידרה טובה וקשוחה ואני מאמין ביכולת של שלנו לעבור אותה".