וולדן סובל מחבלה באגן. חשש שגמר את העונה

דאגה בחולון. מתיחה לג'ונס. לונג: "אנחנו לא פייבוריטים"

עמרי מנהיים  24.05.19 - 18:04
תחילת כתבה

לפני שהגיעה לפלייאוף, להפועל חולון היה תסריט אופטימי ופסימי באשר לרבע הגמר. והיה גם את מה שקרה בפועל. לא רק שהסגולים הפסידו הערב (שישי) 95:84 למכבי ראשל"צ ואיבדו את הביתיות, הם גם איבדו את קורי וולדן שספג מכה חזקה במותן אחרי שקלע 24 נקודות ופונה לבית החולים. הוא אובחן עם חבלה חמורה באגן ובחולון, שם חוששים שהוא גמר את העונה, אמרו: "זה היה נראה לא טוב, אנחנו לא אופטימיים". בנוסף לכך, גם שון ג'ונס נפצע אחרי שקיבל מכה בצלעות וגם הוא פונה לביה"ח, שם התברר שיש לו מתיחה חזקה בשרירים הבין צלעיים. השניים יעברו טיפולים.

מאמן חולון, דן שמיר, ניסה לספק הסברים בסיום: "מה לא עבד? הרבה דברים. אלה קבוצות בסגנון שונה והיום ההרכבים שלהם היו יותר טובים. לא הצלחנו לשחק בהרכבים המהירים שלנו כי לא הסתדרנו איתם בצבע. איבדנו את הקצב שלנו וקיבלנו החלטות לא כל כך טובות". על וולדן אמר שמיר: "אפשר לומר שאנחנו תלויים בו והוא לקח אותנו למקומות טובים, הוא עושה דברים מדהימים". מאמן חולון סיכם: "אנחנו על האדים שלנו, נצטרך שכולם יהיו על הרגליים ולא נרים ידיים".

שלומי הרוש הוסיף: "יש אווירה לא נעימה. צריך לזכור שזה משחק אחד ונקווה שנבוא חזקים, חכמים ואגרסיביים יותר להמשך הסדרה. ההגנה האיזורית של ראשל"צ תקעה אותנו - מה שלא היה צריך לקרות, התכוננו לזה. ניצחנו העונה פעמיים בראשון לציון והכי חשוב שכולם יהיו בריאים".

בצד המנצח, קמרון לונג שקלע 23 נקודות, אמר: "באנו מרוכזים. שיחקנו העונה שלושה משחקים מול חולון ובכולם הפסדנו. כשאתה משחק מול קבוצה כל כך הרבה פעמים, אתה מתרגל אליה ונתנו הכל. חולון קבוצה מוכשרת מאוד, ניסינו להגביל אותה כמה שאפשר. ההמשך? אי אפשר לומר שאנחנו פייבוריטים, צריך לשחק חזק בכל משחק".

מאמן ראשל"צ, גיא גודס, אמר: "הצלחנו לעצור את הנקודות שלהם בפנים, היינו מרוכזים, לא השתוללנו בהתקפה, עשינו את המהלכים הנכונים וניצחנו. אני לא יודע אם הלחץ עובר לצד שלנו. צריך להתכונן למשחק השני כמשחק חדש כי הכל יכול לקרות. צריך לבוא מרוכזים, לשמור חזק ולהיות רגועים. נעשה מה שאנחנו צריכים לעשות. הם הפייבוריטים בסדרה ואין קשר בין מה שהיה היום ליום שני".

בסיום התפתחה מהומה כשלטענת ראשל"צ, אחד מאוהדי חולון קילל את דריל מונרו. הוא עדיין לא נתפס.