בלייזר: גם קוואי אמר - בפלייאוף לכולם כואב

בראשל"צ הגיבו לטענות של חולון על משחק אגרסיבי. שחקנים יצאו בליווי אבטחה

עמרי מנהיים  25.05.19 - 08:37
תחילת כתבה

מכבי ראשון לציון גנבה אתמול (שישי) את הביתיות מהפועל חולון במשחק סוער ועשתה צעד משמעותי לעבר עליה לפיינל פור עם 84:95 בהיכל טוטו. בסיום המשחק הרוחות התלהטו כשנמנעה תקרית בין דריל מונרו לאוהד/צלם של הפועל חולון. ״הוא קילל אותי, אבל אני לא רוצה להתעסק בזה יותר, זה מאחורי״, אמר מונרו. הסנטר, וכן חלק מחבריו לקבוצה, נשארו בחדר ההלבשה שעה ארוכה אחרי שנגמר המשחק ויצאו בליווי מספר מאבטחים - למרות שכלל לא נותרו אוהדי חולון במגרש החניה אליו הלכו השחקנים.

אדם אריאל ונמרוד טישמן יצאו לפני כן, לא לפני שהוטחו בהם האשמות מצד מספר אנשי חולון שטענו כי שיחקו "מלוכלך" ואף הביאו לפציעה של קורי וולדן. טישמן, שהיה מצוין עם 11 נקודות, ענה כי מבחינתו "לא היה אפילו מהלך אחד של עבירה לא ספורטיבית". גם עוז בלייזר המשיך בקו הזה כשאמר בסיום: "ככה משחקים בפלייאוף, באגרסיביות. הם שיחקו אגרסיבי גם כן, כולנו פה עם קרח ברגליים".

"קוואי לנארד אמר את זה לא מזמן ב-NBA, - ככה זה בפלייאוף, אין דבר כזה כואב, לכולם כואב", הוסיף בלייזר, שתרם 11 נקודות, 5 ריבאונדים והגנה מצוינת. "לא נתנו לחולון להרגיש בנוח, כי כולם יודעים שאם הם מרגישים בנוח - קשה מאוד לעצור אותם. נלחמנו ושיחקנו נכון התקפית".

הסדרה תעבור לבית מכבי ביום שני, משחק שאליו אוהדי חולון קנו כבר את כל הכרטיסים - ולראשון ברור שאם היא רוצה לעלות לפיינל פור, היא תהיה חייבת גם ניצחון ביתי. "צריך לשמור על הבית עכשיו, זה הכי חשוב", סיכם בלייזר, ונזכר גם בעובדה שכבר הצליח להדיח פעם אחת את חולון ללא ביתיות בסדרת רבע הגמר, עם מכבי חיפה. "נכון שהסיטואציה מוכרת לי ואני שמח שאני שוב במעמד הזה, אבל לכל סדרה יש את הסיפור שלה. אני שמח שהתחלנו טוב אבל עדיין יש לנו הרבה עבודה".