פרסום ראשון: הפועל במו"מ עם מאמן יוון

האדומים פנו לתנאסיס סקורטופולוס. גארלון גרין עשוי להשאר

עמרי מנהיים
עמרי מנהיים  07.06.19 - 11:39
תחילת כתבה

לאחר שנפרדה באופן רשמי מדני פרנקו, הפועל תל אביב מחפשת את המאמן הבא. המועמדים המובילים היו ונותרו אריאל בית הלחמי ובראד גרינברג, אלא שבהפועל נערכים גם לתרחיש שבו הם לא יצליחו להגיע לסיכום עם אף אחד מהשניים - ומכינים אלטרנטיבות מפתיעות במיוחד.

בימים האחרונים, האדומים פנו לתנאסיס סקורטופולוס, מאמן נבחרת יוון, בבקשה לאמן את הקבוצה והשיחות אף עלו על כיוון חיובי. יש לציין שהמאמן את נבחרת יוון באליפות העולם בקיץ, כך שאם וכאשר - הוא יכול להצטרף להכנות רק בשלב מאוחר יותר.

סקורטופולוס בן ה-53 מאמן את נבחרת יוון החל מאוקטובר 2017 וברזומה שלו בעיקר קבוצות מדרג הביניים במדינתו, בין היתר פרישטרי, פניוניוס, קרבאנוס ואפולון פטראס. בחודשים הקרובים, עם זאת, הוא ידריך כמה מהשמות הגדולים בכדורסל האירופי: יאניס אנטטוקומפו (אם יגיע), ניק קלאתס, קוסטאס סלוקאס ואחרים.

כאמור, בית הלחמי וגרינברג הם האופציות המועדפות, אבל בהפועל קיים החשש כי לא יצליחו לסגור איתם. בגלבוע היו מאוד רוצים שבית הלחמי ימשיך, מה גם שההצעה הכספית שהפועל ת"א יכולה להציע לו לא תהיה גבוהה באופן משמעותי מכפי שהוא מרוויח בגן נר. כך גם לגבי גרינברג, שמרוויח סכום גבוה באשדוד.

בכל מקרה, המטרה של הפועל היא למנות מאמן כבר בשבוע הבא, כדי שיוכל להתחיל בבניית הסגל. עד אשר יוחתם מאמן, האדומים לא יבצעו פעולות בשוק, אבל כבר החלו גישושים ראשוניים לגבי העונה הבאה. אייזאה אייזנדורף צפוי להצטרף, כפי שפורסם כאן.

שחקן נוסף שעשוי ללבוש אדום בעונה הבאה הוא גארלון גרין שמסיים חוזה. במועדון הסתמכו על ציוץ בטוויטר וחשבו כי הוא חתם בפרומיתאס היוונית, אך הדבר לא קרה - והקבוצה עשויה להיכנס איתו למו"מ לגבי המשך ההתקשרות, כמובן גם בהתאם להחלטת המאמן הבא.