הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"מתרגשים, אבל כבר היינו במעמדים האלה"

טימור מתכונן לראשל"צ. הערכה בי-ם: חצי מההיכל ייצבע אדום

רועי כהן
רועי כהן  09.06.19 - 20:42
תחילת כתבה

הפועל ירושלים ערכה הערב (ראשון) את האימון המסכם לקראת חצי גמר הפיינל פור נגד מכבי ראשל"צ, ובקבוצה מקווים להמשיך את המומנטום המצוין מהסדרה נגד הפועל ב"ש. מי שלא יתלבשו למשחק מחר הם מלקולם גריפין, וכריס ג'ונסון שאמנם כשיר אך מכיוון שהקבוצה "רצה" טוב בהיעדרו, עודד קטש בחר להמשיך עם הסגל ששיחק ברוב המשחקים האחרונים.

יש לאדומים היסטוריה ענפה עם הכתומים מעיר היין (חמישה מפגשים בשנים האחרונות), אך כמעט בכל פעם הכתומים היו במצב אחר, עם מאמן שונה או סגל שונה. בר טימור אמר על כך: "ראשון קבוצה מצוינת ונכון שפגשנו אותם בסיטואציות שונות אבל ראינו ולמדנו את הקבוצה הנוכחית ואנחנו יודעים את כל מה שאנחנו צריכים לדעת. ברמה המנטלית אנחנו חייבים לזכור שזה משחק אחד ולא יהיו הרבה הזדמנויות לתקן. ראשון תוקפת חזק את הריבאונד ונצטרך לשלוט בזה".

על היכולת הטובה באופן אישי בסדרה נגד ב"ש אמר טימור: "אני כמובן רוצה להמשיך ביכולת הטובה גם בפיינל פור, לא רק אני אלא כולם עשו סדרה טובה וראו את זה. אני לא חושב שיש לחץ אבל בהחלט יש התרגשות וזה טבעי. שחקנים פחות מנוסים לא צריכים טיפים, רוב השחקנים בסגל שלנו היו במעמדים דומים גם אם לא בישראל, כולנו יודעים איך להביא את עצמנו למשחקים האלה".

בירושלים מעריכים כי לפחות חצי מהיכל מנורה מבטחים יהיה צבוע באדום מחר. על פי נתוני מנהלת הליגה ירושלים מכרה כ-3,500 כרטיסים, אך בבירה מעריכים כי חלק בלתי מבוטל מהכרטיסים שזמינים לקהל הרחב נרכשו על ידי אוהדי הקבוצה.