תומאס מתנדנד: "אקשיב להצעות אחרות בקיץ"

לפורוורד חוזה לעונה נוספת. קטש על ההדחה של ירושלים בחצי הגמר: "לא ראיתי את זה בא. עשינו דברים יפים העונה"

רועי כהן
רועי כהן  11.06.19 - 21:22
תחילת כתבה

הפועל ירושלים לא תיכננה לסיים את העונה לפני יום חמישי הקרוב, אבל ההפסד הצורב אמש הכתיב מציאות אחרת. המועדון התכנס הערב (שלישי) לארוחת פרידה בארנה, בהשתתפות הבעלים אייל חומסקי, המנכ"ל גיא הראל, שנשאו דברים והודו לשחקנים על עונה טובה והדגישו את הדברים החיוביים שהם רוצים לקחת ממנה.

מי שהפתיע היה טיישון תומאס שמחזיק בחוזה לעונה נוספת אבל אמר לתקשורת: "אני מתכוון להקשיב להצעות מקבוצות אחרות במהלך הקיץ ורק אז אחליט האם אני מתכוון להמשיך עונה נוספת בירושלים". בינתיים, אמארה סטודמאייר נפרד מחבריו וימריא כבר הלילה לארה"ב.

המאמן עודד קטש התייחס לאכזבה מליל אמש: "לא ישנתי בקלות הלילה. מתאוששים, זה לא פשוט. לא ראינו את זה בא ותמיד עונה שמסתיימת לפני הגמר היא עונה שמסתיימת בהפתעה. לא יודע אם ירד לי קוף מהגב בגלל הזכייה בגביע. אתה לעולם לא שבע ואתה תמיד רוצה יותר".

 

"תמיד אתה חושב מה היה אפשר לעשות אחרת. כשדברים לא זורמים, אז חושבים שהיה אפשר לעשות משהו אחר. אני חושב שהשנה שעברנו היתה מיוחדת. אני חושב שאנחנו השארנו הכל על המגרש ועשינו את המקסימום. לפעמים הרבה יותר קל להתאושש בגלל זה. תמיד אפשר ללמוד להתקדם ולתקן להמשך.

קטש: "לאורך השנה אנחנו יותר חכמים כדי לדעת מה צריך לשנות. זה קרה לנו גם בסדרה מול טנריפה באירופה ואני בטוח שנסיק מסקנות גם מהתוצאה של ההדחה לראשל"צ. אפשר אבל לקחת גם הרבה דברים טובים מהעונה שקשורים בבנייה ובהתנהלות".