גרינברג לא יגיע להפועל, אלפסי עשוי שכן

האדומים ממשיכים בחיפושים. האמריקאי צפוי להישאר באשדוד

עמרי מנהיים
עמרי מנהיים  12.06.19 - 12:57
תחילת כתבה

בראד גרינברג הוא אחד השמות המעניינים בקיץ הנוכחי, כאשר מספר קבוצות, בראשן הפועל תל אביב, התעניינו בו לעונה הבאה. אלא שככל הנראה, הוא יישאר במכבי אשדוד לעונה שלישית.

גרינברג נפגש עם ראשי הפועל תל אביב בימים האחרונים - אך הוא לא צפוי לקחת את ההצעה אחרי שהמו"מ לא הבשיל. אישור רשמי, אם וכאשר, יינתן ב-15 ביולי, שבת הקרובה, התאריך בו הוא צריך להודיע לאשדוד אם הוא מתכוון לממש את האופציה בחוזהו ולהמשיך. ההערכות במועדון הן שבסופו של דבר, הוא יישאר.

מי שמוצאת את עצמה בבעיה היא הפועל תל אביב. גרינברג, כאמור, מתכנן להישאר באשדוד, בעוד שגם אריאל בית הלחמי צפוי להמשיך בגלבוע. בשל כך, הפועל "מרחיבה" את טווח החיפוש ומי שעשוי להגיע הוא אריק אלפסי, עימו כבר מתקיימים מגעים.

בהפועל רוצים לסגור עם מאמן בהקדם האפשרי, כדי להתחיל בבניית הסגל, ואלפסי הפך בימים האחרונים לאחת האופציות המרכזיות. גם האפשרות להחתים מאמן זר עדיין קיימת, לאחר שמועמדותו של תנאסיס סקורטופולוס נפלה.

אלפסי, יש לציין, מנהל מו"מ מאז סיום העונה גם מול עירוני נהריה, שרוצה שימשיך לעמוד על הקווים - אלא שהדברים לא סוכמו גם בשל פערים כספיים כאלה ואחרים. במידה שאלפסי לא יישאר בעין שרה, דני פרנקו הוא המועמד המוביל מבחינת הקבוצה, כאשר גם שמו של שי סגלוביץ' הוזכר.