מונרו בכה: "אשמח לפרוש במכבי ראשל"צ"

גודס אחרי ההפסד: "היה קשה לשחזר את מה שהיה נגד ירושלים"

רועי כהן
רועי כהן  13.06.19 - 23:53
תחילת כתבה

אחרי עונה רבת תהפוכות, בה הגיעה לשלושת הגמרים המקומיים, מכבי ראשון לציון סיימה את העונה בטעם חמוץ-מתוק. אחרי הדרך המרשימה שעשו לגמר הפיינל פור, הכתומים של גיא גודס החמיצו הערב (חמישי) הזדמנות לזכות בתואר שני העונה אחרי גביע ווינר, ובאליפות שנייה בהיסטוריה ותוך ארבע שנים לאחר הפסד 89:75 למכבי תל אביב.

דריל מונרו, שהיה הקלע המצטיין עם 22 נקודות, אמר בדמעות לאחר המשחק: "רציתי את האליפות הזאת יותר מבכל עונה אחרת, אבל לצערי זה לא קרה. ראיתם את הרגשות שלי מתפרצים. זה היה קשוח. הייתי מאוד אמוציונלי. עשינו טעויות קטנות לאורך המשחק וברבע האחרון הטעויות היו גדולות יותר. אשמח להישאר בראשל"צ ואפילו לפרוש פה, אבל נראה מה יקרה".

"אני לא יודע אם יכולנו לעשות אחרת", ניתח המאמן המאוכזב, גיא גודס. "חשבתי על זה תוך כדי המשחק, אבל אני מכיר את רמת האינטנסיביות של מכבי תל אביב וראיתי שקשה לנו. הפיזיות והאגרסיביות משחקת תפקיד וזה מה שהוציא אותנו מהמשחק בחצי השני. עם כל מה שניסיתי לעשות היינו צעד או שניים מאחור וגם כשעשינו עצירה אז פתאום הכדור ברח מהיד או שמכבי הוציאו לנו את האוויר. היה לנו קשה לשחזר את מה שעשינו מול הפועל ירושלים בחצי הגמר".

"כשעזבתי את מכבי תל אביב, ויתרתי על כל הבונוסים ולא אקבל שום דבר על האליפות", סיפר גודס ונשאל מה הכתומים צריכים לעשות בעונה הבאה: "נצטרך לראות אם נשחק באופן סופי ביורוקאפ. אני מאמין שנקבל את האישורים הסופיים ואז נצטרך לבנות את הסגל לעונה הבאה. זה לא הזמן לחשוב קדימה יותר מדי, נירגע קצת במהלך סוף השבוע מהעונה הארוכה והמתישה הזו. אנחנו גאים בכך שהגענו לשלושה גמרים, זה לא מובן מאליו בליגה עם קבוצות כמו הפועל ירושלים והפועל חולון".

"חצי העונה שלי בראשון לציון הייתה מדהימה", הוא סיכם ונזכר בימים על הספסל של מכבי תל אביב: "הרגשתי מיצוי כעוזר במכבי תל אביב והגעתי לתפקיד שאני רואה לעבוד בו. זה עשה אותי בן אדם ומאמן טוב יותר".

הדפס