פרסום ראשון: הפועל ת"א הודיעה ללימונד שלא ימשיך

אחרי 6 שנים: אחד מהשחקנים הכי מזוהים יעזוב. בקבוצה הבהירו לו שהוא לא בתכניות לעונה הבאה, כשאם לא ימצא מועדון אחר, האדומים הבטיחו שיעמדו בהתחייבויות כלפיו

עמרי מנהיים
עמרי מנהיים  16.06.19 - 17:10

תגיות: רביב לימונד

תחילת כתבה

אחרי שש שנים, דרכיהם של הפועל תל אביב ורביב לימונד נפרדות. הנהלת המועדון הודיעה היום (ראשון) לקפטן כי אין בכוונתה לחדש את חוזהו - מה שאומר שהוא לא ימשיך בעונה הבאה.

ההחלטה שלא להשאיר את לימונד נובעת מהרצון של הפועל לרענן ולהצעיר את הסגל, לאור ההבנה כי יש צורך בשינוי אחרי העונה העונה הקודמת. יש לציין כי ההחלטה בעניין התקבלה עוד לפני המינוי של אריאל בית הלחמי.

כמו כן, במידה שלימונד - שהופך כעת לשחקן חופשי - לא ימצא קבוצה, הפועל הבטיחה שתעמוד בהתחייבויות כלפיו, כפי שסוכמו במהלך העונה, עוד לפני ההחלטה לשחררו.

לימונד הצטרף להפועל תל אביב ב-2013, אבל עד מהרה הפך לאחד השחקנים המזוהים עם המועדון המחודש. כבר בעונתו הראשונה בשורות האדומים נבחרת לחמישיית העונה בליגת העל, הוביל אותם לחצי גמר גביע גביע המדינה ולמקום הרביעי, שהיה הישג השיא שלהם בתור הפועל אוסישקין, אבל הודחו ברבע גמר הפלייאוף.

גם בשתי העונות שלאחר מכן, הפועל הודחה ברבע גמר הפלייאוף, אבל ב-2017/18 לימונד הגיע איתה עד לחצי גמר הפיינל פור. העונה, האדומים קרטעו ברוב העונה וסיימו במקום השמיני בלבד, אבל לימונד העמיד ממוצעים נאים של 11.9 נקודות, 2.2 ריבאונדים ו-4.2 אסיסטים ב-27.2 דקות.

בהפועל ת"א סירבו להגיב לידיעה