מסתמן: תומאס יקבל חוזה חדש בירושלים

הפורוורד יזכה לשדרוג בשכרו. שני גארדים צפויים להגיע

רועי כהן
רועי כהן  18.06.19 - 09:54
תחילת כתבה

בהפועל ירושלים עובדים במרץ על העונה הבאה, והמטרה העיקרית היא השארתו של טיישון תומאס אחרי עונת בכורה מצוינת באדום. תומאס הוצע לאחרונה לקבוצות יורוליג, בהם ז'לגיריס קובנה, אך ההערכה היא שבסופו של דבר הוא יישאר בירושלים.

הפתרון הריאלי להשארתו של תומאס מסתמן בעריכת חוזה חדש בין הצדדים על פי החוזה הנוכחי, תומאס צפוי להרוויח כ-130 אלף דולר לעונה הבאה ובירושלים הביעו נכונות להציע לו חוזה חדש ומשודרג מבחינה כספית. בבירה עוקבים מקרוב אחרי ההצעות שתומאס מקבל מקבוצות באירופה, ולמעשה מחזיקים בזכות השוואה לכל הצעה שיקבל.

בד בבד, בירושלים ערכו בימים האחרונים כמה פגישות מרתוניות בין כל מקבלי ההחלטות על מנת לקבוע את מבנה הקבוצה לעונה הבאה. אחד הכיוונים הוא החתמת שני גארדים זרים לצידו של ג'יימס פלדין, אחד מהם, כפי שדיווחנו כאן הוא אלייז'ה בריאנט. בירושלים רוצים להפיק לקחים מהקריסה ההתקפית בחצי גמר הפיינל פור וסימנו את בריאנט כמועמד האידיאלי לגבות את פלדין מהספסל או לשחק לצידו.

ההערכה היא כי ג'ייקובן בראון יישאר בקבוצה, אם כי בימים האחרונים נעשתה פנייה לקורי וולדן, שנכון לעכשיו דורש סכומים גבוהים מאוד ובכל מקרה מעדיף לנסות למצוא קבוצת יורוליג. בנוגע לקו הקדמי, לא מן הנמנע שזהות הזר הגבוה שיוחתם תהיה נגזרת מעתידו של אמארה סטודמאייר, שעדיין לא החליט לאן מועדות פניו בעונה הבאה.

הדפס