מתרחק ממכבי. קיין: "אני לא חושב שרוצים שאמשיך"

בשיחה עם ערוץ הספורט, גארד האלופה טוען שהקבוצה עדיין לא יצרה עימו קשר: "אם המועדון לא רוצה אותי אחרי כל מה שעשיתי למענם, אז אלך למקום אחר שמעריך אותי"

רועי כהן
רועי כהן  24.06.19 - 20:31
תחילת כתבה

דיאנדרה קיין מתרחק ממכבי תל אביב. אחרי שבימים האחרונים גורמים בקבוצה התבטאו ברצונם להמשיך עם הגארד, בשיחה עם ערוץ הספורט קיין עלה להתקפה ואמר: "מכבי לא עדיין לא הציעה לי דבר, אני לא חושב שהם רוצים שאמשיך".

מאמן מכבי ת"א יאניס ספרופולוס מעריך מאוד את קיין, ובקבוצה הדגישו לקראת סוף העונה שיתרונותיו כדמות חשובה בחדר ההלבשה עולים על מגרעותיו. אלא שעד כה, לדברי קיין, במכבי לא יצרו עימו קשר. "אני לא צריך שהמאמן יילחם עבורי. אם המועדון לא רוצה אותי אחרי שנתיים של עבודה קשה ואחרי כל מה שעשיתי למענו, אני אלך למקום אחר".

לדברי קיין, "אני אמצא מקום אחר שמעריך אותי ואת מה שאני מביא לקבוצה. אין לי עדיין הצעות מקבוצות יורוליג, ואולי אני לא מספיק טוב ליורוליג. הייתי רוצה שמכבי יפעלו מתוך מה שנכון להם ולא מתוך לחץ, או בגלל שהאוהדים אוהבים אותי. מה שהם לא יחליטו, אני בטוח שתהיה להם עונה טובה".

קיין קיבל בעונה החולפת במכבי את מספר הדקות הרב ביותר ביורוליג - 25.4 דקות שבהם רשם 8 נקודות, 3.8 ריבאונדים ו-1.1 חטיפות למשחק.