תאודוסיץ' ביקש הבהרות ממכבי לגבי איכות הסגל

מתקרב להיכל? הגארד הסרבי הוותיק ירד לרזולוציות עם אנשי הקבוצה והביע את דאגתו מחומר השחקנים. הצהובים הופתעו כשהצהיר בפניהם: "אבדיה צריך להיות המחליף שלי"

רועי כהן
רועי כהן  10.07.19 - 11:05
תחילת כתבה

מכבי ת"א נכנסה לשיחות מתקדמות עם מילוש תאודוסיץ' ומעבר להצעה הכספית, שעליה הוא עדיין לא החזיר תשובה, לערוץ הספורט נודע כי הרכז הסרבי ביקש מנציגי האלופה הבהרות לגבי איכות הסגל לעונה הבאה, וקיבל הבטחה כי אם יצטרף - הקבוצה תכניס את היד לכיס ותעשה מאמצים לגייס צוות מסייע ברמה גבוהה.

על פי גורם המעורה בפרטים, במהלך השיחות הביע תאודוסיץ' דאגה מכך שהסגל הנוכחי של מכבי עלול לא להספיק להתחרות עבור מקום בפלייאוף. במכבי הסבירו לו כי ברגע שהוא יחליט על הצטרפותו, הקבוצה תעלה הילוך במו"מ עם שחקנים בכירים נוספים שצפויים להגיע ולאייש את העמדות שנותרו פתוחות.

במהלך השיחות הפתיע תאודוסיץ' את אנשי מכבי כששאל אותם מהן התוכניות המקצועיות עבור דני אבדיה, וסיפר שהוא עוקב אחריו כבר תקופה ומעריך מאוד את יכולותיו. במכבי אמרו למילוש כי הם מייעדים לאבדיה תפקיד משמעותי יותר, והוא מצידו הפתיע כשאמר שלדעתו אבדיה יתפקד היטב כרכז המחליף שלו.

הירידה לפרטים מצידו של תאודסיץ' נותנת תקווה גדולה לאנשי מכבי, שהם אכן יצליחו לשכנע אותו ללבוש צהוב בעונה הבאה. במכבי הקציבו סכום באזור של כ-1.5 מיליון ד' לעונה עבור תאודוסיץ', אך אם במהלך המו"מ יידרשו סכומים גבוהים יותר, במכבי ישנה נכונות לתת הצעה טובה יותר.