טי ג'יי קליין קרוב לסיכום בהפועל חולון

למרות ההתעניינות מהפועל י-ם, המתאזרח צפוי ללבוש סגול

עמרי מנהיים
עמרי מנהיים  11.07.19 - 22:37
תחילת כתבה

טי ג'יי קליין נמצא בימים אלה בארצות הברית, שם הוא משחק עם מילווקי בליגת הקיץ, אלא שמאחורי הקלעים התפתח מאבק עליו לקראת העונה הבאה: הפועל ירושלים אמנם גילתה בו עניין, אך פגישה שלו בלאס ווגאס עם שרון דרוקר ועוזרו מודי מאור, מסמנת ככל הנראה שהפורוורד יחתום בהפועל חולון, שמאוד רוצים מאוד לראות אותו חוזר למדים הצהובים-סגולים.

היום (חמישי) העלה קליין פוסט בחשבון האינסטגרם שלו, של עיניים המסתכלות על לב סגול. בחולון לא ניסו לצלול לתוך פרשנויות של הפוסט הזה, אך טענו כי "בכל מקרה, אם קליין יחזור לישראל, הוא יעדיף לחזור אלינו".

יש לציין כי בחולון ישנה אכזבה מסוימת מההתנהלות של הפורוורד המתאזרח בסיום העונה החולפת. כזכור, קליין טען שהוא פצוע בגבו, בעוד שבמועדון חשדו כי הוא דווקא כשיר ויכול היה לשחק - שכן במקביל הוא התאמן והתכונן לליגת הקיץ.

שרון דרוקר, כידוע, רוצה לעבות את הקאדר עם עוד ישראלי גבוה - כאשר האפשרות של עידן זלמנסון ירדה מהפרק לאחר שהוא בחר בהפועל ירושלים. נכון לעכשיו, לחולון יש רק שחקנים ישראלים בסגל: גיא פניני, עמית שמחון, שלומי הרוש, יוגב אוחיון ורועי הובר, שעדיין לא ברור אם יישאר. בהמשך הקיץ, יוחתמו ככל הנראה חמישה זרים.