בר טימור האריך חוזה בהפועל ירושלים עד 2021

הגארד הסכים לקצץ בשכרו. צפוי להיות הקפטן הבא של הקבוצה

רועי כהן
רועי כהן  17.07.19 - 13:53
תחילת כתבה

בר טימור ימשיך בהפועל ירושלים לעונה שישית ושביעית וילבש אדום גם בשנתיים הקרובות, לאחר שהאריך את חוזהו במועדון עד תום עונת 2020/21. ההסכם נחתם לאחר שהשחקן הסכים לקצץ מעט בחוזה המקורי תמורת תוספת של שנה בחוזה, והוא צפוי להיות הקפטן הבא של הקבוצה מהבירה.

הגארד בן ה-27 הצטרף למועדון בקיץ 2014 והיה שותף כבר בעונתו הראשונה לזכייה באליפות ההיסטורית. בהמשך זכה בר יחד עם הקבוצה באליפות נוספת, גביע מדינה אחד, שני גביעי ווינר ועוד רגעי שיא רבים. בעונה החולפת עלה בר למקום ה-15 ברשימת קלעי כל הזמנים של המועדון בליגה ובסך הכל רשם עד היום לא פחות מ-264 הופעות רשמיות במדי הקבוצה.

מאמן הקבוצה, עודד קטש, אמר על החתימה: "בר הוא בשר מבשרו של המועדון הזה. הוא מחובר לעיר, לקהל ולמערכת ברמה שנדיר למצוא בימינו וזה תמיד מרגש לראות. יש לו חלק גדול בהתקדמות העצומה שנעשתה כאן בחמש השנים האחרונות ואני בטוח שהניסיון שלו, יחד עם איכויות הכדורסל ורוח הלחימה שהוא מביא איתו לפרקט, יהוו פקטור חשוב בקבוצה בעונה הקרובה"

בר טימור עצמו מסר לאתר הרשמי: "הכי טבעי שאמשיך במועדון שאני הכי אוהב, עם האנשים האהובים עליי והקהל האדום שכל מילה שאוסיף עליו רק תגרע ממנו. עשינו דברים גדולים ביחד בשנים האחרונות, אתן את הכל כדי שגם בשנתיים הקרובות נמשיך לעשות את זה. יאללה הפועל"

הדפס