"היו הצעות מה-NBA, אבל זו לא השנה שלי"

בראיינט בראיון: "לשחק במכבי ת"א זו הזדמנות נהדרת עבורי"

מערכת אתר ערוץ הספורט  24.07.19 - 09:13
תחילת כתבה

אחרי עונה אדירה בהפועל אילת ומשחקים גדולים בליגת הקיץ במדי מילווקי, אלייז'ה בראיינט הוא אחד משחקני הרכש המבטיחים שהגיעו למכבי תל אביב בתקופה האחרונה. בראיון ל-"ESPN", הוא סיפר על ההחלטה לחזק את הצהובים וחלום ה-NBA שרחוק מאוד מלפוג.

"הדבר הכי חשוב בשבילי זה להיות השחקן הכי טוב שאני יכול להיות, לא משנה איפה זה", טען בראיינט כשנשאל מדוע בחר ללבוש את הצהוב של מכבי ת"א. "היא הציעה הרבה דברים, עם פיתוח שחקנים וגם אני חוזר למקום שאני מכיר. זה עוזר כשאתה רחוק מהבית. אתה רגיל כבר למקום. כשהיינו (אני ואישתי) צריכים לבחור בין הג'י-ליג לאירופה, בחרנו באירופה".

"שוחחנו עם ג'נרל מנג'רים של קבוצות NBA וניסינו להבין מה הם רוצים. היו כמה אופציות על השולחן, אבל רובן היו מובטחות חלקית. עם כמה סייגים פה ושם. הרגשתי יותר נוח לחזור לאירופה. שיחקתי טוב, אבל אולי השנה הזו זו לא הייתה ההזדמנות שלי לשחק ב-NBA. ככה אני מסתכל על זה. לשחק ביורוליג עם מכבי ת"א זה זו סיטואציה טובה עבורי", גילה בראיינט.

"ה-NBA זה מזל, הזדמנות וכישרון. לרוב השחקנים יש את הכישרון ושני הדברים האחרים צריכים לפעול לטובתך. בקיץ הזה קיבלתי הזדמנות להראות את הכישרון שלי במילווקי. הייתי מוכן וניצלתי את ההזדמנות".

"מכבי ת"א זה אחד המועדונים הגדולים בעולם. זה מועדון עם היסטוריה ואוהדים מדהימים. בשבילי זו הזדמנות נהדרת. אנחנו מודים על ההזדמנות רק לשחק עבור מועדון כזה. עליית המדרגה מגיעה עם הרבה אוהדים שרוצים לנצח, הרבה לחץ, אבל אנחנו מתרגשים".