אייזיאה קאזינס חתם בהפועל ירושלים

כפי שפורסם. הגארד חתם לשנה: "המקום הטוב ביותר עבורי". צפו בביצועיו

רועי כהן
רועי כהן  24.07.19 - 14:01
תחילת כתבה

אחרי שהשלימה את הסגל הישראלי שלה לעונה הבאה, עם הצטרפותם של עידן זלמנסון ונמרוד לוי והבטחת הישארותם של תמיר בלאט ובר טימור, הפועל ירושלים צירפה היום גם את אייזיאה קאזינס (25, 1.93), על מועמדותו פורסם לראשונה בערוץ הספורט.

מאמן הקבוצה, עודד קטש, אמר לאחר הצטרפותו של קאזינס: "אייזיאה הוא רכז קלאסי מהסוג שחיפשנו לקו האחורי. יש לו יכולת שליטה בקצב וראיית משחק מצוינת. הוא מפעיל את השחקנים האחרים בשילוב יכולת למצוא את הטבעת גם בעצמו. הוא שומר נהדר על מגוון עמדות וייתן לנו את האקסטרה קשיחות שאנחנו רוצים לראות מהקבוצה השנה. אני שמח מאוד שהוא מצטרף לפאזל שנבנה כאן".

קאזינס עצמו אמר לאתר הרשמי של הקבוצה: "אני מאושר על ההזדמנות להצטרף למועדון. שמעתי הרבה דברים טובים מטיי וג'יימס על המועדון והמאמן, ובייחוד על הקהל, וזה שכנע אותי שזה המקום הטוב ביותר עבורי להיות בו. יש לנו מטרות גדולות לעונה הקרובה ואנחנו ניפגש בקרוב בירושלים לעבוד קשה ולהשיג אותן".

קאזינס נחשב לקומבו גארד קשוח ששומר טוב, אך עם יכולת קליעה לא יציבה ובחירת זריקות מוטלת בספק. הוא למד במכללת אוקלהומה ורשם שם 9.6 נק', 2.6 אס', 3.8 ריב' ויותר מחטיפה ב-137 משחקים. הוא נבחר ע"י סקרמנטו בסיבוב השני של דראפט 2016 אבל לא הצליח להשיג חוזה מובטח. מאז, הוא שיחק בליגת הפיתוח וב-125 משחקים רשם 15.2 נק', 4.6 אס' ו-1.5 חט'.

בנוסף, במועדון מרוצים מקצב מכירת המנויים ומצביעים על גידול של כ 15% ביחס לתקופה המקבילה אשתקד. נכון לעכשיו מעל 5,200 מנויים הבטיחו את מקומם בארנה לעונה הבאה ובקבוצה מצפים כי העונה יישבר שיא המנויים.