המאבק מחריף: לימונד הגיש תביעה נגד הפועל

השחקן תובע את האקסית ("לא ניכנע לסחטנות") ב-400 אלף שקל

עמרי מנהיים
עמרי מנהיים  28.07.19 - 14:22
תחילת כתבה

המאבק בין רביב לימונד להפועל תל אביב עולה מדרגה: השחקן הגיש בסוף השבוע שעבר תביעה למוסד לבוררות של איגוד בגובה של 400,000 ש"ח כנגד קבוצתו לשעבר. את תביעת הבוררות הגיש בשם לימונד עורך הדין יהב ארגמן, שגם התנהל מול אנשי הפועל תל אביב.

"התביעה הוגשה בלית ברירה", אמרו בסביבתו של לימונד. "נעשו נסיונות הרבים להגיע להסדר פשוט עם הנהלת הפועל ת"א כדי קבל את השלמת השכר ואת התנאים המגיעים לרביב מהפועל, זאת לאחר שגילה את חובת הקטנת הנזק הכלכלי עבור הפועל, כשחתם על החוזה בנס ציונה".

"לימונד, למעשה, מבקש אך ורק את מה שהוא זכאי במסגרת ההסכמים הקיימים בין הצדדים", הוסיפו בסביבת השחקן. "חבל שבמקום שהנושא ייסגר ברגע, רביב אולץ להגיש בוררות. גם המינימום של התנהלות מכובדת בהליך פרידה ויציאה חד צדדית מצידם לא היתה פה. בגלל התהליך הזה, הפועל כנראה תצטרך לשלם הרבה יותר ממה שהתבקש ממנה, דבר שהם הביאו על עצמם".

הפועל ת״א הגיבה: "מיד לאחר שנמסרה לרביב ההודעה כי הוא אינו נמצא בתכניות המקצועיות לעונה הקרובה, הצענו לו פיצוי מלא עבור נזק כספי, אם ייגרם לו, כתוצאה מהמעבר לקבוצה אחרת. 

משום מה, נציגו דרש גם פיצוי נוסף מעבר לנזק כספי שנגרם לרביב, פיצוי שאין בו כל היגיון. בשלב כלשהו אף ביקש נציגו פגישה נוספת, בקשה שנענתה כמובן בחיוב, אך בנקודה זאת החליט לנתק עימנו מגע ולא לפגוש את נציגי המועדון. הפועל תל אביב מעריכה ואוהבת את רביב אך בשום שלב לא תיכנע לסחטנות".