מלקולם גריפין חתם לעונה אחת בהפועל ת"א

אקס ירושלים יהיה הזר השלישי. האדומים יצרפו עוד פורוורד

עמרי מנהיים
עמרי מנהיים  01.08.19 - 13:36
תחילת כתבה

בוידאו: הראיון של רביב לימונד עם שי האוזמן

לאחר שאבק הכוכבים מהזכייה באליפות אירופה עם נבחרת העתודה התפזר, אריאל בית הלחמי התפנה כדי להמשיך בבניית הסגל של הפועל ת"א. היום (חמישי) הודיעו האדומים על החתמתו של מלקום גריפין, שסיים את העונה שעברה בירושלים ויצטרף לסגל המסקרן שמתגבש ב'דרייב אין' לעונה הקרובה. האדומים התייעצו עם ראשי ירושלים לפני שהחתימו אותו, וקיבלו חוות דעת חיובית.

בית הלחמי אמר: "זו החתמה חשובה מאוד, וחיזוק משמעותי לקו האחורי שלנו. מלקולם מביא איתו איכויות וניסיון אירופי וגם הוא מתאים לדברים שאנחנו רוצים לראות השנה מהפועל. אני בטוח שנהנה מהאיכויות שלו".

גריפין הצטרף לירושלים באפריל האחרון על מנת לחזק את הסגל של עודד קטש אחרי הפציעה של ג'ייקובן בראון, אבל זה לא נתן לו הזדמנות ממשית והוא לא הצליח להותיר חותם, שכן שיחק משחק אחד בודד. לפני כן, שיחק הגארד/פורוורד בא.א.ק אתונה, שם קלע 8.3 נקודות למשחק ובין היתר הרשים מול ירושלים בליגת האלופות, מה שהוביל את הקבוצה מהבירה להחתים אותו. במהלך הקריירה הספיק לעבור גם בזניט סנט פטרסבורג לפני שהגיע ארצה.

כאמור, גריפין יהיה הזר השלישי של בית הלחמי והוא יצטרף לדימיטריוס טרידוול ורודני פרוויס שכבר חתמו, כשהאדומים צפויים להוסיף עוד פורוורד אחד שישחק בעמדות 3/4. הקאדר הישראלי של הפועל כולל את ים מדר, תומר גינת, חואקין שוכמן, מייקל בריסקר ואייזאה אייזנדהורף, כשגם ישראלי גבוה נוסף עתיד לעבות את הסגל.