הסגל הושלם: דבון סאדלר חתם במכבי ראשל"צ

פרסום ראשון: הגארד, שהגיע ממינסק, הצטיין ב-VTB אשתקד

עמרי מנהיים
עמרי מנהיים  02.09.19 - 10:28
תחילת כתבה

פרסום ראשון. מכבי ראשון לציון השלימה את הסגל לקראת העונה הקרובה: דבון סאדלר חתם היום (שני) אצל סגנית האלופה ויהיה הזר החמישי בסגל של גיא גודס.

סאדלר (1.85, 28) הוא גארד שייתן לראשל"צ עוד עומק בקו האחורי, לקראת עונה בה היא תשחק בשתי מסגרות. בעונה החולפת הוא שיחק במדי צמוקי מינסק הבלארוסית, ובליגת ה-VTB החזקה העמיד מספרים יפים של 15.3 נקודות, 4.7 אסיסטים ו-3 ריבאונדים ב-22 משחקים.

בחודש מאי האחרון, סאדלר חתם בסראטוב הרוסית לקראת העונה הקרובה. אלא שבאוגוסט - לפני שהספיק לרשום הופעה אחת - הוא עזב ב"הסכמה הדדית" את הקבוצה, ומאז חיפש לעצמו יעד חדש.

סאדלר, למען האמת, כיכב בעיקר בליגות במזרח אירופה: שנתיים במינסק, ולפני כן באגיס קורמאנד וג'אברני ההונגריות, וכן בציבונה זאגרב הקרואטית. בנוסף, הוא רשם גם קדנציה קצרה באופולון פטראס היוונית. בעונותיו בבלארוס הוא הספיק לקבל אזרחות וישחק כבר בנבחרת הבלארוסית.

סאדלר הוא כאמור הזר החמישי של ראשל"צ, שחובר לדריל מונרו, אלכס המילטון, ג'ונתן וויליאמס וג'ורדן סווינג. עם זאת, ההערכות כרגע הן שהקבוצה לא תרשום חמישה זרים לליגה, לפחות בשלב הראשוני. גם הקאדר הישראלי הושלם, כשרובו ממשיך מהעונה שעברה - הקפטן עוז בלייזר, אדם אריאל, נמרוד טישמן, נועם דוברת והמצטרף הטרי אלכס צ'וברביץ'.