אייסי: "אעשה התאמות, אלמד תוך כדי תנועה"

היום, 17:30, ישיר באתר: מכבי ת"א במשחק אימון מול פרטיזן

רועי כהן
רועי כהן  06.09.19 - 10:36
תחילת כתבה

אחרי קיץ עמוס במיוחד, סוף סוף הגיע הרגע: מכבי ת"א תפתח מחר (שבת) את מסע ההכנה שלה במשחק נגד פרטיזן בלגרד, במסגרת טורניר ההכנה הראשון מבין שלושה שאלופת ישראל תקיים בשבוע הקרוב. אמש נחתו הצהובים בוורשה, ומשם המשיכו לוולוצלאבק שמארחת את הטורניר.

  • שבת, 17:30, שידור ישיר באתר: מכבי ת"א בניסוי כלים ראשון מול פרטיזן בלגרד 

קווינסי אייסי התייחס להכנה הצפויה ואמר: "אני מרגיש טוב לקראת תחילת המשחקים. עד עכשיו התאמנו והכרנו זה את זה. המאמן דוחף אותנו להשתפר, ללמוד את השיטה שלו ורוצה שנשים לב לפרטים".

על טבילת האש האישית שלו בכדורסל האירופי אמר: "אני מביא את מה שאני תמיד מביא, שזה אנרגיה ורוח לחימה. אצטרך לעשות כמו התאמות, אני לא יודע עדיין מה הדבר שאני אצטרך לשנות או להתאים, כנראה שאלמד את זה במהלך המשחקים. אנחנו ניקח את זה משחק אחרי משחק, אנחנו עדיין בשלב שאנחנו לומדים להכיר ברמה האישית, אבל אפשר להתרשם שכולם חבר'ה טובים עם אופי טוב".

יובל זוסמן אמר לקראת ההכנה: "ההכנה הזאת תאפשר לנו לראות איפה אנחנו עומדים, לראות איך הקבוצה מתפקדת בחמש על חמש ולראות אם השתנה משהו מהעונה שעברה. ננסה לקחת כמה שיותר דברים חיוביים וללמוד מהדברים השליליים. יש לנו קבוצה טובה בכל העמדות".

על הציפיות ברמה האישית אמר: "אני רוצה להיות מחר יותר טוב משהייתי היום, להמשיך להתקדם ולהשתפר, אני תמיד אהיה שם בשביל המאמן, ההנהלה והשחקנים כמו שתמיד הייתי. לי באופן אישי אין חלודה של פגרה כי לא ממש הייתה לי פגרה".

מחר, כאמור, תשחק מכבי נגד פרטיזן. ביום ראשון תתמודד נגד אנוויל וולוצלבאק, ולאחר מכן תמשיך לצרפת, שם תפגוש ביום רביעי את שטרסבורג ולמחרת את שולה. בהמשך ימריאו החניכים של יאניס ספרופולוס ליוון, לטורניר ינאקופולוס היוקרתי בהשתתפות פנאתינייקוס, פנרבחצ'ה ומילאנו.