"עדיף לחטוף מכות עכשיו ולא כשהעונה תפתח"

טיילר דורסי אחרי ניצחונה של מכבי ת"א. אבדיה קצר מחמאות

רועי כהן
רועי כהן  12.09.19 - 09:24
תחילת כתבה

(בווידאו: תקציר באדיבות האפליקציה של מכבי ת"א)

זה לקח שני משחקים, אבל לבסוף מכבי ת"א רשמה אמש (רביעי) ניצחון בכורה במשחקי ההכנה, עם 82:72 על שטרסבורג הצרפתית.

מאמן הצהובים, יאניס ספרופולוס, אמר בסיום: "ראינו קצב טוב יותר אחרי שני המשחקים הראשונים, ושיפרנו את המשחק שלנו במיוחד במחצית השנייה עם 47 נקודות. היינו טובים גם בצד ההגנתי וגם ובצד ההתקפי, עם שיתופי פעולה טובים. לי באופן אישי חשובה ההתקדמות בפן ההגנתי, עם הרבה חטיפות שהוציאו אותנו למתפרצות, ואנחנו צריכים להמשיך לשפר את זה".

המצטיין טיילר דורסי (20 נק') הוסיף: "ההרגשה טובה, הייתה לנו מחצית ראשונה קשה, אבל בהמשך התמקדנו בהגנה והצלחנו לייצר עצירות ונקודות במשחק המעבר. אבל ההגנה היא שניצחה עבורנו את המשחק. אנחנו קבוצה חדשה, היו לנו הרבה אימונים, יש לנו עוד הרבה מה ללמוד. המשחקים האלה יעזרו לנו להיכנס לכושר ויכינו אותנו למשחקים האמיתיים. אנחנו מעדיפים לחטוף 'מכות' עכשיו מאשר כשהעונה האמיתית מתחילה".

במכבי ת"א היו מרוצים מהופעתם של לא מעט שחקנים. דורסי לקח את המשחק על הגב ברמה ההתקפית, יובל זוסמן שוב נראה בכושר טוב, כמו גם אלייז'ה בראיינט. מבט על הדקות והתפקיד של אנג'לו קלויארו מחזק את ההחלטה של ספרופולוס להישאר עם הפורוורד לעת עתה, במיוחד לנוכח העובדה שעמרי כספי עדיין לא בשיאו עם 0 נקודות ב-8 דקות. גם דני אבדיה קצר מחמאות, במיוחד לנוכח העובדה שהוא היה זה שהביא את השינוי במחצית השנייה, עם מדד פלוס/מינוס של 15 כשהוא היה על המגרש.