קטש: "ספגנו הרבה נק' בשל החלטות נוראיות שלנו"

מאמן ירושלים אחרי העליה לגמר: "לא אהבתי את החצי הראשון". זילברשטיין: "יוצא ברגשות מעורבים". כתובות נאצה רוססו נגד חולון

רועי כהן
רועי כהן  26.09.19 - 20:44
תחילת כתבה

הפועל ירושלים לוקחת את זה לאט ובטוח. הקבוצה של עודד קטש גברה הערב (חמישי) 88:94 על נס ציונה בהיכל בגין בחולון והעפילה לגמר גביע ווינר שיתקיים ביום שבת. למרות ערב חלש של ג'יימס פלדין, האדומים מהבירה העלו את הרמה במחצית השניה והתעשתו בדקה האחרונה לאחר איבוד יתרון דו ספרתי.

אירוע מכוער נרשם במהלך המשחק, כאשר אוהדי הפועל ירושלים השאירו כתובות נאצה כנגד הפועל חולון בשירותים של האולם. בין היתר נכתב שם: "חולון לגז" ו-"מלשינים נאצים".

המאמן המנצח, עודד קטש, אמר לאחר המשחק: "מה שניצח את המשחק היה 15 הדקות הראשונות במחצית השנייה, היינו אגרסיביים הרבה יותר מהמחצית הראשונה. היה משחק בקצב מאוד מהיר, הרבה נקודות שקיבלנו זה בגלל ריווח לא נכון בהתקפה וקבלת החלטות נוראית. לא אהבתי את המחצית הראשונה, אבל אם נדע לשחק כמו ב-15 הדקות האלה יותר, יהיה בסדר. אנחנו חסרים כמה שחקנים, יש פציעות ועייפות מסוימת. בתחילת העונה קשה לשחק פעמיים-שלוש בשבוע. אבל זה לא אמור להשפיע עלינו בצורה שזה השפיע עלינו בחצי הראשון".

השחקן המצטיין של המשחק, טרנט לוקט, המשיך ברוח הדברים של מאמנו: "הדבר הכי חשוב היה ההגנה שעשינו במחצית השנייה. יש לנו הרבה נשק בהתקפה שם ואם נהיה עקביים יותר בהכנה זה המפתח לניצחונות. כל משחק יהיה שונה. אני שמח להשתלב בשטף של הקבוצה ולעזור לקבוצה".

המאמן המפסיד, נדב זילברשטיין, סיכם: "אני יוצא ברגשות מעורבים. מצד אחד אנחנו טובים, הקבוצה שם ויכולה להתחרות בכל קבוצה בליגה, מצד שני יש דברים שצריך לקחת מהמשחק הזה וללמוד. הגנתית לא היינו שם מספיק דקות במיוחד בחצי הראשון. בחצי השני ריבאונד ההגנה היה בעוכרינו ומה שחשוב מאוד נגד ירושלים או מכבי זה השליטה בקצב והביצוע בהתקפה. היה כדור שלג שלילי אבל אני שמח שחזרנו הראנו שאנחנו שם והמשחק יכול היה ללכת לשני הצדדים. אני מאוד שמח על מה שאנחנו עושים".