אלפסי: "שיחקנו בלי כבוד למקצוע, זה מביש"

מאמן אילת זעם אחרי התבוסה לנס ציונה: "מצטער בפני הקהל"

דניאל זילברשטיין
דניאל זילברשטיין  17.11.19 - 22:50
תחילת כתבה

המשחק בין עירוני נס ציונה, להפועל אילת, שאמור היה להיות שוויוני על הנייר, הסתיים הערב (ראשון) בתוצאה מפתיעה וחד צדדית לחלוטין - 69:101 לטובת הכתומים של נדב זילברשטיין.

בסיום המשחק, מאמן אילת, אריק אלפסי, לא חסך במילים קשות על היכולת של שחקניו: "אני חושב שקודם כל אנחנו צריכים להצטער בפני הקהל שלנו, שראה את המשחק הזה, כי זה פשוט מביש איך ששיחקנו הערב. כולנו צריכים להתבייש על ההופעה הזאת. יש ערבים כאלה, אבל לשחק בלי הקרבה ולב ואפילו בלי לעשות פאולים זה פשוט מביש".

"לא רוצה לנתח את המשחק הזה כי שיחקנו בלי כבוד למקצוע וזה הכי חורה לי", המשיך המאמן המפסיד. "צריכים לעשות חושבים טוב טוב. כמו שאנחנו מתאמים ככה זה נראה, אנחנו פשוט לא מתאמנים. יש כל השבוע פציעות ואנחנו משחקים שלוש על שלוש באימון כי יש לנו סגל קצר. זה נשמע תירוצים קלושים, אבל כמו שאנחנו מתאמנים ככה זה נראה ונותר לי רק להצטער בפני הקהל".

על יכולתו של אבי בן שימול בהשוואה לעונה שעברה, אמר אלפסי: "היו לאבי משחקים יותר טובים העונה. זה היה משחק לא טוב שלו, כמו של כולנו, אי אפשר להפיל את התיק על מישהו אחד. פשוט נראינו קטסטרופה הערב. צריכים לעשות חשובים איך לשפר את הקבוצה. אין לנו תקציב גדול".

בצד השני, נדב זילברשטיין, היה מרוצה מהאחוזים של שחקניו: "אנחנו קבוצת קליעה טובה. יש לנו הרבה שחקנים שיכולים לקלוע ועד עכשיו שיחקנו 12 או 13 משחקים, ולא נכנס לנו הכדור. אני מקווה שהיום קצת השתחרר לנו".

על רביב לימונד, שסיים את המשחק כקלע המצטיין עם 19 נקודות, המאמן אמר: "הבנתי שביומיים האחרונים, אחרי שהיה עייף, הוא חזור לעצמו יותר חד וממוקד. אבל זה לא רק הוא, זה כולם. הם הבינו שבליגה, במשחקים האלה נגד קבוצות ברמה שלנו, החשיבות מאוד גדולה ואסור לנו ליפול בבית, בטח עם המקומות שאנחנו רוצים להגיע אליהם. חשוב לנו להיות יציבים ולנצח שבוע אחרי שבוע".

נס ציונה הגיעה למשחק אחרי שלא שיחקה יותר מעשרה ימים, וזילברשטיין לא הכחיש שהדבר תרם ליכולת של שחקניו הערב: "היה לנו שבוע אימונים מלא, ועבדנו על הרבה דברים שהיינו צריכים לחדד ולשפר בעיקר בהגנה. היום עשינו עבודה מצוינת בהגנה".