יש פתרון? המנהלת תנסה להזיז את חולון-י-ם

זאת כדי שהקלאסיקו בגביע ישאר בשני והאדומים יזכו למנוחה

עמרי מנהיים
עמרי מנהיים  19.11.19 - 17:50
תחילת כתבה

פלונטר מועד רבע גמר גביע המדינה בין מכבי תל אביב להפועל ירושלים ממשיך להעסיק את הכדורסל הישראלי ואת הקבוצות הנוגעות בדבר. מכיוון שלא ניתן להזיז את המשחק בין ברצלונה לצהובים בשישי, והקלאסיקו יתקיים בשני, האפשרות הריאלית היחידה לפתור את הסוגיה היא הזזת משחק הליגה בין האדומים לחולון למועד אחר.

במנהלת עושים מאמצים גדולים מאוד כדי למצוא פתרון, אבל מדובר בסיטואציה מורכבת. זאת משום שלכל הקבוצות, במיוחד המעורבות בדבר, ישנם לוחות זמנים צפופים ואילוצים שמקשים על מציאת נוסחה שתשביע את רצון כולם. לכן, הזזת המשחק בין ירושלים לחולון תוביל להזזת משחק אחר של האדומים למועד אחר.

במנהלת הליגה מרגישים שהם משמשים כחבל הצלה בתוך הבלגאן שנוצר, אבל ברור מה היה קורה אם היו משחקים אירופים בשבוע הזה ואז לא ניתן היה להזיז שום דבר. "המצב נכפה עלינו והוא קשה עד בלתי אפשרי. אנחנו מנסים להגיע לפתרון אבל יכול להיות שלא ימצא כזה בסופו של דבר", אמרו במנהלת.

כזכור משחק רבע הגמר בין מכבי ת"א להפועל ירושלים נקבע במקור לראשון, אבל הצהובים ביקשו להזיז אותו משום שהוא מתנגש בסמיכות גדולה מדי של פחות מ-48 שעות אחרי המשחק עם ברצלונה. האיגוד התחשב בבקשה והזיז את המשחק ליום שני, מה שגרר להתנהגות הפועל ירושלים, שאמורה לשחק בתוך פחות מ-48 שעות מול חולון בליגה.