בהסכמה הדדית: דלגאדו שוחרר מהפועל חולון

פרסום ראשון: הסנטר לא השתלב ויעזוב, חודש וחצי אחרי שחתם

עמרי מנהיים
עמרי מנהיים  14.01.20 - 20:30
תחילת כתבה

זה היה קצר: הפועל חולון החליטה לשחרר הערב (שלישי) את אנחל דלגאדו, לבקשתו, חודש וחצי בלבד אחרי שהוחתם כמחליפו של לטאביוס וויליאמס. המשחק מול שטרסבורג היה האחרון של הסנטר הפורטו-ריקני, שהגיע להבנות על התרת חוזהו בהסכמה הדדית.

דלגאדו, כזכור, הובא על ידי שרון דרוקר - שפוטר ביום שהשחקן נחת בישראל. הוא לא השתלב בשיטה של סטפאנוס דדאס, בעוד חולון הביאה בינתיים את ג'ו אלכסנדר, שלמעשה יתפוס את מקומו בקו הקדמי.

דלגאדו הספיק לרשום שש הופעות בליגת העל, והעמיד ממוצעים של 8.5 נקודות ו-5.7 ריבאונדים ב-17.3 דקות. באירופה, הופיע השחקן בן ה-26 בשלושה משחקים, בהם רשם ממוצעים דומים: 8.7 נקודות ו-5.7 ריבאונדים.

השחרור של של דלגאדו יפנה מקום לזר נוסף עבור חולון, לה נותר רישום אחד לליגה. בשל העובדה שהקו הקדמי מורכב משלושה מתאזרחים (ריצ'ארד האוול, טי.ג'יי קליין ואלכסנדר) ומגיא פניני, היא צפויה לצרף בהמשך העונה זר באחת מעמדות החוץ.

דלגאדו הוא הזר הרביעי שהפועל חולון משחררת מאז פתיחת העונה, כאשר קדמו לו לטאביוס וויליאמס, מלקאי ריצ'ארדסון וג'יילן ג'ונסון. יחד עם עמית שמחון, שעבר להפועל באר שבע, הרי שחולון נפרדה במהלך 2019/10 מחמישה שחקנים בכירים.