פערים בין הפועל ת"א לחולון בנוגע לדרוקר

הקבוצות נפגשו, המחלוקת: סכום הפיצוי. מאמן זר על הפרק

עמרי מנהיים
עמרי מנהיים  19.01.20 - 18:13
יחנה בדרייב אין? כרגע עוד לא בטוח. דרוקר (צילום: עודד קרני)
יחנה בדרייב אין? כרגע עוד לא בטוח. דרוקר (צילום: עודד קרני)
תחילת כתבה

הפועל תל אביב ממשיכה לנסות ולמצוא את המחליף של אריאל בית הלחמי, כאשר המועמד המוביל היה ונשאר שרון דרוקר. היום (ראשון) נערכה פגישה בין ראשי הפועל ת"א לבין הנהלת הפועל חולון אולם לא הושגה התקדמות משמעותית בין הצדדים.

חולון, כזכור, נפרדה מדרוקר בשלב מוקדם יותר של העונה ועדיין משלמת לו את החוזה. בפגישה היום, הציגו אנשי הפועל ת"א את הסכום שאותו הם מוכנים לשלם לדרוקר - שקטן מהסכום שאותו חולון דרשה - שכן היא מבחינתה, באופן טבעי, רוצה להקל על תקציבה ככל הניתן.

בשל כך הפגישה הסתיימה ללא תוצאות, אבל הצדדים אמורים להמשיך במו"מ בהמשך השבוע, אם כי בשעות אחר הצהריים המריאה הפועל חולון לספרד, למשחק ליגת האלופות מול מנרסה. בהפועל ת"א עדיין מעריכים שבסופו של דבר דרוקר יהיה האיש שיעמוד על הקווים, אך במידה שהדבר לא ייצא לפועל - הם ייפנו לאופציה של מאמן זר, כאשר שמות רבים הוצעו לקבוצה מאז פיטורי בית הלחמי.

במקביל, אחרי הזעזוע, הפועל ת"א תחזור להתאמן ביום שני - אימון ראשון מאז הפרידה מבית הלחמי. במידה שלא ימונה מאמן עד אז, עוזר המאמן הראשון, ברק לדרר, יעביר את האימון. המטרה היא כמובן למנות מאמן עד ליום ראשון הבא, בו יעלו האדומים לדרבי מול מכבי תל אביב.