קאסטריטיס נחת: "שוחחתי עם ספרופולוס"

מאמן הפועל ת"א בארץ: "אפעל לייצר את הגישה הנכונה"

עמרי מנהיים
עמרי מנהיים  28.01.20 - 15:48
תחילת כתבה

יאניס קאסטריטיס נחת בישראל לקראת דרכו החדשה בהפועל ת"א. המאמן היווני, שחתם עד לסיום העונה, עם אופציה להאריך בעונה נוספת. עזב את היראקליס בגלל משבר כלכלי וכבר ביום שישי הוא יעמוד על הקווים במשחק החוץ הקשה נגד הפועל ירושלים.

זו הפעם הראשונה שקאסטריטיס יוצא לאמן מחוץ ליוון. לאחר שהוביל את קבוצתו האחרונה היראקליס למקום השמיני, המאמן נראה רגוע לקראת האתגר החדש שניצב בפניו: "כדורסל זה אותו דבר בכל מקום, אותה התשוקה למשחק, אני מכיר הרבה שחקנים שהיו כאן, ואני כבר מחכה להתחיל לעבוד".

אחרי יאניס ספרופולוס במכבי ת"א, וסטפנוס דדאס בהפועל חולון, קאסטריטיס נטע עוד שורש יווני בגוש דן. המאמן סיפר שטרם הגעתו הוא שוחח עם מאמן היריבה המרה של קבוצתו החדשה: "שוחחתי עם ספרופולוס, אבל בגלל שהדברים קרו מהר לא הספקנו לדבר יותר מדי, אבל כמו שאמרתי אני מכיר את הליגה פה ויהיה בסדר".

בהגעתו לקבוצתו החדשה נראה שקאסטריטיס מבין היטב לאן הגיע ומה הציפיות ממנו: "אין הרבה מה להגיד, כולם מכירים את ההסטוריה של הפועל ת"א, קבוצה גדולה עם הרבה אוהדים. מה שחשוב עכשיו זה לייצר את הגישה הנכונה אצל השחקנים ולעלות על המסלול להצלחות".