חוזרים לליגה. ב-14:00: חולון מול ירושלים

קרב מסקרן בהיכל טוטו אחרי הפגרה. דדאס: "זה אתגר גדול"

עמרי מנהיים
עמרי מנהיים  28.02.20 - 12:00
תחילת כתבה

פגרות הגביע והנבחרת מאחורינו - ובסוף השבוע הקרוב תחזור ליגת ווינר למתכונת רגילה. כבר היום (שישי, ב-14:00, 5SPORT) יעלו הפועל וחולון והפועל ירושלים למשחק מסקרן, שיהיה למעשה משחק השלמה מהמחזור השביעי.

כזכור, המשחק הזה עמד במרכזה של סערת רבע גמר הגביע בין מכבי תל אביב להפועל ירושלים, ובסופו של דבר הוזז כדי שלא ייווצר מצב שלירושלים יהיה הפרש של יומיים בלבד בין הגביע לבין המפגש מול חולון.

חולון קיימה בסך הכל משחק בית אחד בליגה בחודש וחצי האחרונים - ועל כן מצפים במועדון לקהל רב שיגיע, גם לאור זהות היריבה. בהודעה הרשמית, קראו בקבוצה לקהל להקדים להגיע על מנת להימנע מליצור לחץ בכניסות.

"המשחק מול הפועל ירושלים הוא אתגר גדול עבורנו", התייחס סטפאנוס דדאס, שיהנה מסגל מלא. "אנחנו עובדים קשה כדי להראות שאנחנו קבוצה ששייכת לחלק העליון של הליגה. אנחנו יודעים שזה משחק מיוחד עבור האוהדים שלנו, כולם חייבים לדעת שניתן הכל על המגרש כדי לגרום להם להיות גאים פעם נוספת".

חולון, שניצחה בשני משחקיה האחרונים לפני הפגרה, תגיע כמובן ללא טרוי קופיין, ולמעשה עם יוגב אוחיון כרכז הטבעי היחיד - כפי שהיה בתחילת העונה תחת שרון דרוקר. זר נוסף כבר לא יגיע לאחר החתמת מני האריס, ונטל הובלת הכדור בדקות שבהן אוחיון יהיה על הספסל אמור ליפול על כתפיהם של מרקוס פוסטר וראיין תומפסון.