להישאר גבוה: נס ציונה מתכוננת לב"ש

טל דן ישוב לסגל של זילברשטיין. רמי הדר מסתכל למעלה?

עמרי מנהיים
עמרי מנהיים  10.03.20 - 07:21
תחילת כתבה

המחזור ה-21 יינעל הערב (שלישי) ב-19:30 עם משחק אחד: עירוני נס ציונה תארח את הפועל באר שבע, בקרב בין שתי קבוצות שינסו לשפר עמדות לקראת הסיבוב השלישי.

נס ציונה מגיעה אחרי ניצחון חשוב על הפועל תל אביב, בידיעה שהיא תלויה בעצמה במירוץ למקום השישי, שמבטיח משחק בית נוסף בסיבוב הבא. ניצחון הערב, לצד ניצחון במחזור הסיום באילת, ישאירו אותה בחלק העליון של הטבלה. הפסד יוריד אותה כבר הערב למקום השביעי.

נדב זילברשטיין יקבל בחזרה את טל דן, לראשונה מאז ההרחקה המדוברת בחצי גמר גביע המדינה מול עירוני נהריה. גם ליאור קררה חוזר לסגל אחרי תקופת היעדרות ארוכה בשל פציעה בברך, כשגם קורי פישר, שנפגע בידו מול הפועל תל אביב, כשיר.

בצד השני, באר שבע מגיעה מעודדת אחרי הניצחון על מכבי אשדוד במחזור שעבר, שחרץ באופן כמעט סופי את דינם של האשדודים - החבורה של רמי הדר יכולה להתחיל להשתחרר מלחץ התחתית לפזול לכיוון הפלייאוף.

מי שיעשה קאמבק לליגה הישראלית הוא טיילר ברון - שהיה הזר הטוב ביותר של הקבוצה בעונה שעברה. הוא יערוך בכורה ויתפוס את מקומו של דשון באטלר בסגל. בב"ש יקוו לראות את טי.ג'יי וויליאמס (26 נקודות ו-15 אסיסטים נגד אשדוד) ממשיך בכושרו הטוב.