אבדיה: "הדראפט מתקרב. קשה שלא לחשוב על זה"

חלום ה-NBA שמעבר לפינה ("מרגיש מוכן"), מכבי ת"א ("מאמין שלא שיחקתי את המשחק האחרון"), והתפקיד בצבא: "אני מייצג את ישראל, וזה הכי חשוב". צפו בריאיון עם היהלום

מערכת אתר ערוץ הספורט  02.04.20 - 13:46

תגיות: דני אבדיה

תחילת כתבה

הספורט העולמי נעצר בשל משבר הקורונה וכך גם עונת הפריצה של דני אבדיה. למרות זאת, הישראלי יכול להיות רגוע בכל הקשור לעתידו המקצועי. רגע אחרי שהתגייס לצבא, הפורוורד התראיין לחדשות הספורט ודיבר על השירות הצפוי לו, על מכבי תל אביב וכמובן על דראפט ה-NBA המתקרב ובא.  

הכשרון שהתגייס אתמול סיפר על השירות שצפוי לו: "אעשה טירונות בעוד שבועיים במחנה 80. אני אמור לשרת כמו כל חייל, יהיה לי תפקיד. יש לי סוכן ובקבוצה עוזרים לי מאוד עם התפקיד כדי שאוכל לשלב בנוח בין הכדורסל והצבא. איך השירות ישתלב עם הכדורסל? אני חושב שנמצא פיתרון ולא תהיה בעיה. אני מייצג את ישראל במידה ואלך לדראפט וזה הכי חשוב בשבילי. יש לי את האנשים שעובדים בשביל שזה ייפתר".

משבר הקורונה תפס את כולנו לא מוכנים, ואבדיה סיפר על התחושות שלו בזמן התקופה המאתגרת: "קשה, אני כמו כולם בזה ונשמע להוראות משרד הבריאות. אני בבית, קיבלנו תוכנית אימונים שאני עושה בבית בכדי לא לאבד חוזק. אני רץ הרבה, קרוב לבית. מנסה להעביר את הזמן בסרטים".

על המשך העונה ועתידו במכבי ת"א אמר: "בינתיים לא שומעים מהיורוליג, אבל אני יודע שהם והליגה הישראלית מאוד אופטמייים וגם אני. מאמין שלא שיחקתי את המשחק האחרון במכבי ת"א. אני אישית אופטימי ומת לחזור לשחק".

עם כל הכבוד לישראל, לאבדיה עתיד מבטיח בליגה טובה בעולם, אבל קודם יתקיים הדראפט: "עכשיו שהעונה הפסיקה יוצא יותר לחשוב על זה, אבל אני משתדל שלא. אני משתדל להכין עצמי ולהיות בכושר לרגע הזה. זה קרוב, קשה מאוד לא לחשוב על זה, אבל אני מוכן לכל תרחיש. אם הליגה תחזור וגם אם אצטרך להכין עצמי לדראפט, אני מוכן".