הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"החוזים מוקפאים": המכתב של שמעון מזרחי לשחקנים

במכתב ששלח, יו"ר הקבוצה הודיע כי השכר מושהה עד לסיום השיחות בין ארגון השחקנים ליורוליג: "מצב שלא חוויתי ב-80 שנות חיי. אנחנו מצטערים שעלינו לנקוט בצעד קיצוני"

רועי כהן
רועי כהן  18.04.20 - 20:50
תחילת כתבה

ההמתנה של מכבי תל אביב להכרעת היורוליג בנוגע להמשך העונה, כמו גם לתוצאות המו"מ בין הקבוצות לארגון השחקנים, נותנת את אותותיה. מאז הפסקת היורוליג וליגת העל, הצהובים נמנעו להודיע לשחקנים הישראלים על יציאה לחל"ת, וגם הזרים לא קיבלו הודעה בנושא - עד השבוע. יו"ר המועדון שמעון מזרחי שלח השבוע מכתב לכלל השחקנים ובו הודיע כי כל החוזים מוקפאים, עד לסיום השיחות בין היורוליג לבין ארגון השחקנים.

במכתב כתב מזרחי: "אנו מתמודדים עם מצב שלא חוויתי מעולם ב-80 שנות חיי. לעולם לא דמיינתי מצב בו ניאלץ להישאר בבית, ושאנשים בגילי לא יוכלו להיפגש עם ילדיהם ועם נכדיהם. בזמן שכל העולם מאוחד במירוץ למצוא תרופה, כל הפעילויות מושבתות, כולל הדבר שאנחנו אוהבים יותר מכל - הכדורסל, לא רק בישראל אלא בעולם כולו".

על מצבה של מכבי אמר: "יש לנו מחויבות ואחריות כלפי המועדון האהוב שלנו ואנחנו חייבים לנקוט בכל הצעדים האפשריים כדי להבטיח את עתיד המועדון… כמו שכולכם יודעים, מתקיימות שיחות בין היורוליג לבין ארגון השחקנים, ולכן, עד הודעה חדשה ועד שיימצא פתרון מקובל - כל החוזים מוקפאים. אנחנו מצטערים שעלינו לנקוט בצעד קיצוני זה, אבל המצב שנוצר הוא אינו באשמתו של אף צד, וזהו מצב מתסכל".

מזרחי סיכם: "כמועדון, אנו עומדים בפני עתיד מלא אי ודאות ואנחנו עובדים ימים כלילות כדי להבין טוב יותר את ההשלכות ואנו מבטיחים לעדכן אתכם ברגע שיהיה ברשותנו מידע חדש. אם יש לכם שאלות, הרגישו חופשי לפנות לעמי (ביטון) ולניקולה (ווייצ'יץ'). אנו נהיה בקשר עם כולכם בשבועות הקרובים. שמרו על עצמכם ועל בריאותכם. אנו מייחלים ליום שבו כולנו נתאחד מחדש כמשפחה ונעשה מה שאנחנו אוהבים הכי הרבה - לנצח ביחד, על המגרש".