ליגת העל: ג'מצ'י וגודס בתחרות החיובים

ג'מצ'י, תורג'מן וגודס יאתגרו את מנקו (חמישי, SPORT5)

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  29.04.20 - 22:02
תחילת כתבה

אליפות החיובים של ישראל חוזרת לסיבוב שני: אחרי שבשבוע שעבר הצליח רפי מנקו מהפועל אילת לזכור בתואר האלוף, הוא יצטרך להגן על תוארו מול כמה שחקנים מאתגרים במיוחד - כמה מהקלעים הטובים בתולדות הכדורסל הישראלי. דורון ג'מצ'י, גיא גודס ופפי תורג'מן יצטרפו לתחרות שתיערך מחר (חמישי, 21:30, שידור ישיר ב-5SPORT).

התחרות תיערך, כמובן, לאור הוראות משרד הבריאות, ולכל אחד מהמתחרים יהיה כדור משלו. לצד מנקו ושלושת אגדות העבר, ישלימו את הרשימה ארבעה שחקנים מכהנים נוספים: ג'ו אלכסנדר מהפועל חולון, עידן זלמנסון מהפועל ירושלים, צוף בן משה ממכבי אשדוד/באר טוביה (שקלע העונה פעמיים שלושת רבעי מגרש) וכחיזוק אחרון - אפיק נסים, שחקן נבחרת ישראל לשעבר ואחד מטובי קלעי הליגה, שהיום משחק באליצור יבנה מהליגה הלאומית.

לשלושת קלעי העבר יש רקורד מרשים במיוחד: ג'מצ'י הוא מלך סלי הליגה הבכירה בכדורסל והנבחרת בכל הזמנים; תורג'מן נחשב עד היום לאחד משחקניה הגדולים של הפועל ירושלים בהיסטוריה וגודס, שכיום מאמן את מכבי ראשון לציון, היה ידוע כבר מימיו כתיכוניסט במדי הפועל חיפה כקלעי מצטיין ושחקן עם יד אדירה. כעת, הם ינסו להוכיח לאלוף החדש שגם שנים אחרי שפרשו - יש להם עוד מה לתת.