פניני: "אם הליגה לא תחזור, לא יהיה כדורסל בארץ"

שחקן הפועל חולון ונציג השחקנים יצא במסר תקיף לראשי מנהלת הליגה: "עשינו הכל כדי לחזור ולשחק כדורסל, הקרבנו הרבה. מה שעשינו יעזור לקבוצות לפתוח את העונה הבאה"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  07.05.20 - 16:32
תחילת כתבה

פגישה לא ארוכה מדי עם שחקני ליגת העל בכדורסל הספיקה כדי לקבל את הסכמתם למתווה של המשך העונה בצל משבר הקורונה. אחרי אישור משרד הבריאות, כעת הכדור עובר לראשי המנהלת שצריכים להצביע בשישי על חזרת הליגה. מבחינת גיא פניני, שנכח בישיבה, התשובה ברורה.

"השחקנים שמחים לחזור", ציין פניני ב"חמש באוויר", "גם אם הם נפגעו כלכלית, העתיד של הענף יותר חשוב מהכל. אם לא יחזרו אחרי כל מה שעשינו וההקרבות, זה יהיה אסון לענף, לא יהיה פה כדורסל. מה שעשינו יעזור לקבוצות לפתוח את העונה הבאה, ואני מקווה ומאמין שיהיה קהל, בצורה הכי רגילה שיש. יצאתי משם בתחושה שהליגה חוזרת".

"יש פה הרבה סיכונים", המשיך פניני, "לא שיחקנו חודשיים ואנחנו חוזרים לחודשיים אינטנסיביים. יש שחקנים שהקריירה שלהם מונחת על הכף. עשינו הכל כדי לחזור. הקרבנו הרבה. אני מאמין שכולם יסכימו על המתווה של משרד הבריאות".

"במקום שאנחנו נהיה העיקר, נותר מצב שאנחנו האחרונים ברשימה. הלוואי וכל הזרים יחזרו, אבל מי שלא רוצה לחזור, שלא יחזור. אני פה כדי לשחק. לא מחייבים אף אחד לחזור. אני מקווה שזה לא יקרה".