מכבי תל אביב: תמונת מצב בנוגע לחזרת הסגל

אופטימיות בנוגע לחזרתם של דורסי ובראיינט, חשש בגזרת בלאק ומה לגבי עתידם של אבדיה ואמארה? הצהובים לקחו צעד אחורה ממלחמת הכוחות, והחלו במשימת האיחוד

רועי כהן
רועי כהן  13.05.20 - 16:32
תחילת כתבה

בצל מלחמת הכוחות בין מכבי ת"א לדירקטוריון מנהלת הליגה, ובעוד שאר קבוצות הליגה כבר החלו להתחמש לקראת שלבי ההכרעה של העונה, הצהובים, שעדיין לא יודעים אם בכלל יקחו חלק בזירה המקומית או אם היורוליג יחזור, החלו לאחד מחדש את הסגל.

בגזרת הישראלים כמעט הכל ברור וידוע: אבדיה צפוי לקחת חלק בסיום העונה, אם כי הנושא עדיין לא נסגר באופן סופי; זוסמן וג'ייק כהן ימשיכו מאיפה שהפסיקו; אמארה סטודמאייר, שנמצא בארץ, ישחק עם הקבוצה; ולגבי ג'ון דיברתולומיאו, שעבר פציעה קשה בכתף, קיימת אופטימיות בנוגע לחזרה למגרשים בזמן - אך מכבי לא רוצה לסכן אותו לפני העונה הבאה, כך שגם עתידו לא ברור.

בגזרת הזרים, המצב מורכב יותר. בקבוצה הביעו אופטימיות בנוגע לחזרתם של טיילר דורסי ואלייז'ה בראיינט, שמבוקש ב-NBA. אם יחזרו, השניים יצטרפו לסקוטי ווילבקין שיחזור בוודאות. בנוגע לטאריק בלאק, שאמור היה לחזור ולשחק גם כן, קיימת אי וודאות. הסנטר היה אמור להחלים מהפציעה בברך כבר, אך בקבוצה מעוניינים לבצע בדיקות מקיפות - דבר שלא בטוח יתאפשר בשל הלו"ז הצפוף שצפוי לצהובים עם חידוש הליגה ו/או היורוליג.

אל כל אלה מצטרף אנג'לו קוליארו, שכבר נמצא בארץ וצפוי להירשם לליגה, על אף שלא נרשם לליגה בחלק המוקדם של העונה. נייט וולטרס, שעדיין לא החלים מהפציעה של תחילת העונה, כנראה לא יחזור לישראל וצפוי להיפרד ממכבי ת"א.