סטפאנוס דדאס: הפועל חולון הודיעה רשמית על הארכת חוזהו

המאמן ישאר עד סוף העונה הבאה: "שמח להוביל מועדון גדול"

עמרי מנהיים
עמרי מנהיים  15.05.20 - 12:21
תחילת כתבה

הכדורסל הישראלי עובד שעות נוספות. היום (שישי) הודיעה הפועל חולון על החתמתו של מאמן הקבוצה, סטפאנוס דדאס לעונה נוספת. המאמן שעדיין נמצא ביוון אמר: "זה כבוד גדול עבורי להמשיך להוביל את המועדון הגדול הזה".

דדאס שהגיע במהלך העונה וגרם לשינוי חיובי בקבוצה, זוכה להערכה רבה בקרב הנהלת הקבוצה, הן בפן המקצועי והן בצד האישי. המאמן נרגש ממעמד החתימה כינה את הסגולים כמועדון הסטורי והודה לכל הנוגעים בדבר: "זה כבוד גדול עבורי להמשיך להוביל את המועדון הגדול וההיסטורי הזה. אני מגיע לתפקיד עם הרבה מוטיבציה ונרגש להיות חלק מהמשפחה הסגולה. תודה ענקית להנהלה ולאוהדים הנהדרים שלנו שגרמו לי להרגיש בבית מהרגע הראשון בחולוניה. בעונת 20/21 ננסה לכתוב פרק חדש בהיסטוריה של המועדון, נתראה בקרוב".

גם יו"ר המועדון, איתן לנציאנו, בירך על המוגמר, אך הטיל ספק במידת ההצלחה שיביא דדאס העונה לאור כך שהוא עדיין נמצא ביוון: "אנחנו שמחים על שובו של סטף שממשיך איתנו לפחות עד סוף עונת 20/21. אנחנו מעריכים את רצונו לחזור להמשך העונה הנוכחית, זאת למרות שכרגע מועד הגעתו לארץ אינו נראה באופק מה שעשוי להשפיע על ההכנה המקצועית של הקבוצה".

לנציאנו שהיה בין המתנגדים לחזרת הליגה התייחס לאתגרים שניצבים לדדאס ולמועדון בתקופה הקרובה: "לסטף לא היה ספק לגבי חזרתו לישראל העונה, זאת למרות שנבנית קבוצה חדשה תוך מס' ימים ובאילוצים מקצועיים. 
הוא יודע שהמטרות שהצבנו לעצמנו לסיום העונה הנוכחית רחוקות ממה שהצבנו לעצמנו בתחילתה של העונה וכך גם הציפיות. אנחנו נעשה כל שביכולתנו על מנת לסיים את העונה בכבוד ולנצל את החזרה למגרשים כסוג של הכנה לעונה הבאה".