מכבי חיפה: אנתוני פישר חזר, גם אנדרו אנדרוז חתם

הגארד עלה עם הירוקים לליגת העל ושיחק לאחרונה בהרצליה

עמרי מנהיים
עמרי מנהיים  20.05.20 - 10:08
תחילת כתבה

גרגורי ורגאס לא ישוב העונה למכבי חיפה, והיא פועלת בהתאם. הירוקים הודיעו גם על צירופו של הגארד אנדרו אנדרוז עד לתום העונה שיהיה המחליף לוונצואלאני שנשאר בארצות הברית. מלבד זאת, גם אנתוני פישר, שעלה איתם לליגת העל, חתם עד לסוף העונה.

פישר (34, 1.91), שיחק העונה במדי בני הרצליה מהליגה הלאומית והעמיד ממוצעים של 11.9 נקודות, 2.1 אסיסטים ו-1.4 ריבאונדים למשחק. פישר חוזר לשחק במדים הירוקים, לאחר שבעונה הקודמת סייע לקבוצה לחזור למקומה הטבעי בליגת העל, כולל הופעת שיא של 24 נקודות במשחק העלייה.

"אנחנו שמחים מאוד שאנתוני שוב לובש ירוק", אמר בעלי הקבוצה ג'ף רוזן, "הוא ווינר מוכח ואנחנו מצפים לתרומה שלו בחלק האחרון של העונה". דניאל סאואנה הוסיף: "אני שמח שפיש חוזר לקבוצה. הוא מנהיג על המגרש ובחדר ההלבשה וראינו מצוין את היכולות שלו במאני טיים בעונה שעברה".

אנדרוז (26, 1.88) שיחק העונה בבויוקצ'קמצ'ה מהליגה הבכירה בטורקיה ורשם ממוצעים מרשימים של 20.8 נקודות, 3.8 ריבאונדים ו-4.5 אסיסטים ב-35.2 דקות למשחק. בעונת 2018/19 אנדרוז כיכב במדי הפועל עפולה מהליגה הלאומית.

"אנדרוז ניחן ביכולות התקפיות מוכחות והוא הראה את זה השנה בליגה הטורקית. אנחנו שמחים לצרף שחקן מוכשר שכזה לסיום העונה בליגה", אמר בעלי מכבי חיפה, ג'ף רוזן. "שיחקנו נגד אנדרוז בליגה הלאומית והיה קשה מאוד להתמודד איתו", הוסיף דניאל סאואנה, "אני שמח שהפעם הוא יהיה בצד שלנו".

ומה עם ורגאס? הגארד נותר בארצות הברית לצד אשתו שנמצאת בהריון מתקדם. אמנם אין לו חוזה לעונה הבאה, אבל במכבי חיפה מקווים שיחזור אחרי שהציג יכולת ושבר שיא האסיסטים למשחק.