"זלזול בפרנסה שלנו": סערה בכדורסל המקומי

מכתב ארגון שחקני היורוליג למנהלת עורר זעם בקרב הישראלים

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  02.06.20 - 19:14
תחילת כתבה

המכתב שהעביר ארגון שחקני היורוליג למנהלת הליגה ובו קריאה לשקול לבטל את ליגת העל, עורר את זעמם של כמה משחקני הכדורסל המקומיים. יש לציין כי לארגון שחקני היורוליג אין כל אחיזה או השפעה על הנעשה בליגת העל הישראלית, למעט העובדה ששחקני מכבי תל אביב חברים בו, ובהם ג'ייק כהן שהוא גם סגן הנשיא בארגון. על המכתב היו חתומים מנהל הארגון בוסטיאן נכבאר והמזכיר אנזה בלאזיץ'.

יונתן מור, שחקנה של מכבי חיפה, הגיב לקריאת הארגון באמצעות ציוץ בטוויטר: "לא מדבר על זה שהמכתב הזה הוא סערה בכוס תה, הובטח לכם הסכם קיבוצי מכובד שלא תלוי בליגה הישראלית? מברוק! אל תבואו ותנסו לפגוע בפרנסה של 90% משחקני הליגה שלא מוגנים בהסכם כזה ותלויים בחזרה למגרשים כדי להמשיך לפרנס. וזה לפני שהזכרנו את הרצון לחזור ולשחק שמשחק לפחות מבחינתי תפקיד משמעותי".

חברו לסגל הירוקים, גיל אמיתי, הגיב גם כן, בתגובה לציוץ של מור: "שקלתי אם בכלל להגיב למכתב המביך הזה, אבל לשם שינוי מישהו אחר ניסח את זה בצורה מושלמת. צביעות וזלזול בפרנסה של כולם (כי שלהם מובטחת) כדי לנסות לשנות את הבידוד (שאכן לא הגיוני), זאת לא הדרך. במילים אחרות: תודה רבה על הדאגה, אנחנו מסתדרים כבר".