עודד קטש: "תומאס ובראון? לא חושב שנוכל למלא את זה"

למרות הניצחון המשכנע ביותר של הפועל ירושלים על חולון, המאמן הודה: "אין לי את הביטחון כמו שהיה לפני הקורונה"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  12.07.20 - 21:42
תחילת כתבה

הפועל ירושלים נראית כמו קבוצה שראויה להגיע רחוק בשלבים המכריעים של עונת 2019/20, אחרי שהערב (ראשון) סיפקה הצגה ב-67:102 על הפועל חולון החלשה. אחרי ההפסד למכבי תל אביב בקלאסיקו, האדומים התאוששו והראו שהם ערוכים היטב לפלייאוף.

"סך הכל בסדר, היינו בריאים, חילקנו דקות ושיחקנו טוב יחסית", סיכם עודד קטש את הניצחון. "מחכים לראות מי היריבה ולהתכונן לפלייאוף. האנרגיות? היום היה יותר טוב מאשר מול מכבי ת"א, זו לא אותה יריבה. נהננו לשחק ביחד וזה מה שרצינו להשיג מהמשחק הזה".

לאחר מכן נשאל המאמן על חסרונם של טיישון תומאס וג'ייקובן בראון, שהצטיינו במהלך העונה בסגל שלו: "שני שחקנים איכותיים מאוד, וממה שבנינו כאן הם היו מאוד דומיננטיים. אני לא יודע, לא חושב שנוכל למלא לגמרי את הדבר הזה. לפרקים בדקות מסוימות כן הצלחנו והרגשתי קצת יותר טוב, אבל בטח אין לי את הביטחון שהיה לי לפני הקורונה. נמרוד לוי? הוא חיובי, עובד קשה, רוצה להצליח. כמו ג'ון (הולנד) וסו (סולימאן בריימו) לפרקים, כשהם מגיעים לנקודות שלהם, סימן שאנחנו משחקים נכון".

בר טימור התייחס ליכולת של קבוצתו ולמומנטום: "בלי קשר אליי, שיחקנו טוב מהרגע הראשון. אפשר להגיד שיש הבדלי רמות וזה נכון, אבל אני חושב שלהביא את עצמנו אחרי חמישי ולשחק טוב ולהחזיר קצת ביטחון, זה היה חשוב. שמח שעשינו את המשחק די קל. בבית העליון עשינו התאמות, משחקים כדורסל עם אותה שיטה, אבל עם שחקנים אחרים, וזה היה ניסוי כלים טוב. נחכה למחר לראות את מי מקבלים".

על ההשתלבות שלו בשיטה: "אני מרגיש שאני יותר עם הכדור, וזה יותר טבעי לי ופחות בפינות. יש עליי קצת יותר אחריות ויותר ליצור, כאשר בסגל הקודם קצת פחות יכולתי לעשות זאת. אני מכיר את השיטה של עודד הרבה שנים וזה לא חדש לי מדי. אני מקווה שנמשיך לשחק טוב יותר, כי אנחנו צריכים לשחק טוב יותר. חוזה לעונה נוספת? כולנו נתרכז בלסיים את הליגה והפלייאוף בצורה הכי טובה, ואחרי זה נגיע לדברים האלה. לא יודעים מה יהיה פה מבחינה ספורטיבית, אם יהיה פה כדורסל. נשבור אחרי זה את הראש לשנה הבאה".