צפו בתיעוד: הקללות של סקוטי ווילבקין לשופטים

הכוכב של מכבי ת"א יעמוד מחר לדין לאחר שהורחק בדרבי. מצלמות ערוץ הספורט קלטו את הגארד מטיח מילים קשות בצוות השיפוט. גוברות ההערכות כי לא ישחק במשחק ה-3

רועי כהן
רועי כהן  22.07.20 - 21:36
תחילת כתבה

מכבי תל אביב בצרות ועלולה להיות מודחת ברבע גמר הפלייאוף, אבל מי שנמצא בצרות גדולות יותר הוא סקוטי ווילבקין. כוכב הצהובים איבד את העשתונות במהלך הדרבי וכעת, בהקלטה מיוחדת ניתן לשמוע בדיוק את הקללות שצעק לעבר השופטים.

"זו עבירה מ**ינת", צעק ווילבקין בפרצופו של השופט ניר מאירסון. לאחר שזה שלח אותו לספסל, צעק לעבר יתר צוות השיפוט "ת**יינו כולכם! ת**יין אתה ות**יין אתה". הסרטון המלא ישודר במהדורת חדשות הספורט (5SPORT, 23:00).

ווילבקין, כאמור, יעמוד לדין על ההתבטאויות ועל תקיפת צוות השיפוט זאת לאחר שתובע איגוד הכדורסל, טל אור, ערך בירור עם צוות השופטים. "השחקן ניגש בצורה מאיימת למרחק כמעט 0 תוך כדי קללות וזאת לאחר שכבר הוענש בעבירה טכנית שניה לפני כן", כתב בהודעה לתקשורת. עוד צוין כי השחקן לא פגע פיזית בשופט מאירסון, אך כן קילל אותו.

חשוב לציין, ווילבקין לא יורחק באופן אוטומטי מהמשחק השלישי והמכריע בסדרה, אלא יעמוד קודם לכן מחר בצהריים לדיון בבית הדין המשמעתי של איגוד הכדורסל, אבל גוברות ההערכות כי הוא אכן יורחק ממנו. בכל מקרה, הכוכב של הצהובים יספוג קנס אוטומטי של 12 אלף ש"ח.