יאניס קאסטריטיס: "השחקנים שלי כמעט התעלפו"

האדומים מסכמים קרב קשה. גינת נפרד: "עשינו כל מה שאפשר"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  23.07.20 - 23:40
תחילת כתבה

זה היה קרוב ויש לא מעט שכנראה חשבו שמגיע לה, אבל יכולת טובה ומלחמה על המגרש לא הספיק להפועל תל אביב, שסיימה את העונה שלה הערב (חמישי) אופן רשמי, אחרי הפסד 83:68 במשחק מספר 3 ברבע הגמר נגד מכבי תל אביב.

מאמן הפועל תל אביב, יאניס קאסטריטיס, שהכין את שחקניו היטב לסדרה, בחר בעיקר לפרגן לשחקניו על משחק ההקרבה: "אין ספק שהשחקנים שלנו הציגו את המאה אחוז, בסיום ראיתי כמה מהם גמורים, על סף עילפון. אין ספק שהגענו מוכנים ברמה המנטאלית, אפשר לראות על הפרצופים של השחקנים את האכזבה ותחושת הפספוס".

לצד ההפסד הכואב, עוד רגע קשה במיוחד עבור האדומים הו הפרידה מכוכב הקבוצה תומר גינת, שערך היום את משחקו האחרון במדי האדומים. הפורוורד שיעבור לשחק בפאריס לבלואה התקשה להיפרד, אבל כן דיבר על סערת הרגשות שהוא חווה:  "עוד לא כל כך מעכל. עצוב לי מאוד, אני אתגעגע מאוד למועדון. היו לי ארבע שנים מדהימות כאן. הגעתי בליגה השנייה, התבגרתי כאדם ושחקן, מודה להפועל תל אביב שנתנו לי את ההזדמנות".

גינת, שהציג סדרת רבע גמר טובה מאוד, לא הכחיש את אכזבתו מההדחה: "עשינו הכי טוב שיכולנו, אבל היינו יכולים לשחק טוב, היה לנו ברור שמכבי יתנפלו עלינו מהשנייה הראשונה. אפילו שהצלחנו לחזור למשחק זה פשוט לא היה זה היום. כולל יכולת לא טובה שלי".

גינת סיכם את ראיון הפרידה שלו מהכדורסל הישראלי, לפחות לעת עתה, בכמה מילים על הקבוצה שלו בארבע שנים האחרונות: "אנשים בחוץ לא יצליחו להבין מה זה המועדון הזה. יש כל מיני סיפורים טובים יותר ופחות על איך שהמועדון מתנהל. האוהדים, האהבה והתשוקה שיש במועדון זה משהו מיוחד".