מוותרת עליו: פלדין צפוי לעזוב את הפועל ירושלים

אם לא תחול התפתחות בלתי צפויה, במחזיקת הגביע לא יממשו את האופציה בעקבות העלויות הגבוהות. מחזיק בהצעות מבטיס ומאיטליה. ג'ייקובן בראון יחזור בעונה הבאה?

רועי כהן
רועי כהן  01.08.20 - 11:18

תגיות: ליגת ווינר

תחילת כתבה

אחד מעמודי התווך של הפועל ירושלים בשנתיים האחרונות בדרך לעזוב את המועדון. לערוץ הספורט נודע כי ג'יימס פלדין לא צפוי להמשיך בקבוצה, ואם לא תחול התפתחות בלתי צפויה, האדומים ישלמו לו פיצוי וישתחררו מהחוזה לעונה הבאה.

תאריך מימוש האופציה של ירושלים על פלדין יפוג בימים הקרובים, ועל פי מקורות, בקבוצה החליטו שלא לממש את האופציה. הסיבה העיקרית לכך היא שמדובר בחוזה גבוה מאוד, ובמועדון חוששים שלא יוכלו לעמוד בו בשל המצוקה התקציבית כתוצאה ממשבר הקורונה. פלדין עצמו מחזיק בהצעות מבטיס הספרדית ומקבוצה נוספת באיטליה, ואם ירושלים מעוניינת להשתחרר מהחוזה, היא צריכה לשלם לו פיצוי של כמה עשרות אלפי דולרים.

במקביל, במחזיקת הגביע צפויים להודיע בקרוב על הארכת חוזהו של עודד קטש, ולאחר מכן ההערכה היא כי הסגל יעבור שינויים נרחבים. לצד פלדין, גם נמרוד לוי לא ימשיך בקבוצה, והוא מושך עניין מהפועל תל אביב ומהפועל חולון.

בקבוצה רוצים מאוד לראות את ג'ייקובן בראון חוזר לשנה שלישית, וגם הערפל סביב טיישון תומאס צפוי להתפזר בקרוב, עם תפוגת האופציה של שני הצדדים. ככל הידוע, תומאס עדיין לא חתם באף קבוצה אחרת, ואם ירצה לעשות כן יצטרך לפצות את ירושלים בכ-50 אלף דולרים.