חצי מריאל מדריד: ההצעה של מכבי תל אביב לז'יז'יץ'

על פי דיווחים, ריאל מדריד הציעה לסנטר 1.8 מ' דולר לעונה, בעוד בארץ הוא עשוי להרוויח משמעותית פחות. הבלאנקוס מופתעים: "כבר סיכמנו, מה אנחנו יכולים לעשות יותר מזה?"

רועי כהן
רועי כהן  02.08.20 - 13:24

תגיות: ליגת העל

תחילת כתבה

במכבי ת"א ממשיכים לעבוד במרץ על מנת לסגור את עסקת אנטה ז'יז'יץ'. אחרי שהסנטר כבר סיכם בעל פה בריאל מדריד, הגיע הטוויסט מצד מכבי ת"א, כשהשבוע ז'יז'יץ' יכריע סופית לאן מועדות פניו.

במסגרת המשא ומתן בין הצדדים, הקרואטי הסכים להתפשר על סכום נמוך בהרבה ממה שהרוויח ב-NBA וממה שהרוויח בקליבלנד. אחרי שהרוויח בקאבס 2.1 מיליון דולר לעונה, ז'יז'יץ' סיכם בריאל מדריד על חוזה של 1.8 מיליון דולר, על פי דיווחים באירופה.

הסכום אותו מכבי ת"א הציעה לו בחוזה לשנתיים הוא 770 אלף דולר לעונה הראשונה, בעוד 1.1 מיליון דולר לעונה השניה. לכן, בספרד מאוד מופתעים מהצעד של ז'יז'יץ' מצד אחד, כשמנגד בטוחים שריאל עדיין לא אמרה את המילה האחרונה בנוגע אליו.

"אם ז'יז'יץ' רוצה ללכת למכבי בחצי מהסכום, מה אנחנו יכולים לעשות?", אמר גורם בריאל מדריד לערוץ הספורט, "היינו מוכנים לשלם את מה שסוכם, אבל ביקשנו ממנו לחכות שבוע כדי שנבין את הסיטואציה עם קמפאסו, אם הוא לא רוצה לחכות, אז אין לנו מה לעשות".