יום עמוס: קטש ימשיך לעונה נוספת בירושלים

אחרי האיגוד, גם המועדון בישר על הישארותו: "לא היה ספק"

עמרי מנהיים
עמרי מנהיים  04.08.20 - 21:27

תגיות: ליגת ווינר

תחילת כתבה

אחרי שנודע כי ביצע פניית פארסה וימשיך בנבחרת ישראל, עודד קטש ממשיך לתפוס כותרות: הערב (שלישי), הפועל ירושלים הודיעה כי המאמן המוערך ימשיך לעמוד על הקווים גם בעונת 2020/21, שתהיה עונתו הרביעית בבירה. 

"אני שמח ונרגש להמשיך לעונה רביעית בהפועל ירושלים", אמר עודד קטש במעמד החתימה. "אני מרגיש כאן בבית ונהנה מכל רגע בעבודה המשותפת עם כל הגורמים במערכת, שמביאים שילוב של מצויינות ומשפחתיות. בהזדמנות זו אני רוצה להודות לחומסקי, גיא ויותם. יש לנו הרבה עבודה, ולמרות תנאי הפתיחה, אני בטוח שנעמיד קבוצה שתהיה מוכנה בצורה אופטימלית לטורניר הפיינל 8 של ליגת האלופות בסוף ספטמבר, ובהמשך להשגת כל היעדים של הקבוצה".

מנכ"ל הפועל ירושלים, גיא הראל, הוסיף: "בשנתיים וחצי האחרונות עודד הפך לחלק בלתי נפרד מהפועל. התוצאות מדברות בעד עצמן, ולמרות אכזבה מסויימת מהדרך שבה הסתיימה העונה החולפת, הדרך של עודד והכדורסל השמח והמלהיב שהקבוצה משחקת, בנוסף לנצחונות ולתארים בהם זכינו תחת עודד - לא הותירו בנו מקום לספק שהוא המאמן המתאים ביותר להפועל".

בשתי העונות האחרונות, קטש הוביל את הקבוצה לזכייה בשני גביעי מדינה רצופים, זכייה בגביע ווינר, ומאזן נצחונות של 79% בכל המסגרות. בנוסף, קבוצתו תשתתף בטורניר הפיינל 8 של ליגת האלופות של פיב"א, לאחר שהעפילה לרבע גמר המפעל לפני שנפסק בעקבות מגפת הקורונה.