אוחיון הסכים לקצץ, ישאר לעוד עונה בחולון

הרכז ימשיך בסגול: "שמח שנמצאה הדרך". היעד הבא - פניני

עמרי מנהיים
עמרי מנהיים  04.08.20 - 23:54
תחילת כתבה

אחרי השחרור של שלומי הרוש, בשורות טובות להפועל חולון: יוגב אוחיון הסכים לקצץ הערב (שלישי) משכרו וחתם לעונה נוספת בשורות הסגולים, באמצעות סוכנו מתן סימן-טוב, שתהיה עונתו השנייה בהיכל הטוטו.

המו"מ בין הצדדים, יש לציין, כלל סדרת פגישות עד שנמצא עמק השווה. "אני שמח להמשיך במועדון, ושמח שמצאנו את הדרך ליצור שיתוף פעולה פורה לשביעות רצון כל הצדדים", אמר יוגב אוחיון במעמד החתימה.

אוחיון חווה עונה מלאת עליות וירידות. הוא פתח את העונה בצורה נהדרת, אבל אז הגיעה הפציעה שהשביתה אותו. במהלך העונה הסדירה אוחיון קלע 5.8 נקודות לצד 3.3 אסיסטים, כאשר בפלייאוף שידרג מעט את ממוצעיו ורשם 6 נקודות למשחק - אך לא הצליח לעזור לחולון לגבור על גלבוע/גליל ולהעפיל לפיינל פור.

"אני מלא הערכה ליוגב שבתקופה לא פשוטה בא לקראת המועדון כדי למצוא את שביל הזהב", אמר יו"ר המועדון, איתן לנציאנו, לאחר השארתו של הרכז. "אני שמח שהצלחנו לסיים את הנושא בצורה מכובדת ובטוח שיוגב יתרום לנו עוד רבות".

כך, למעשה, חולון פתרה "בעיה" נוספת שעמדה לנגד עיניה. הראשונה, כזכור, הייתה החוזה של שלומי הרוש - ששוחרר מהמועדון. כעת, בפני הסגולים ניצבת משימה חדשה: הגעה להסכם גם עם גיא פניני, שמחזיק בחוזה לעונה נוספת, והשארתו במועדון.