נמצא פיתרון? הסכם הטסה בין מכבי לישראייר

הצהובים ישתפו פעולה עם חברת התעופה למשחקי היורוליג

עמרי מנהיים
עמרי מנהיים  05.08.20 - 10:47

תגיות: יורוליג

תחילת כתבה

האם מכבי תל אביב מצאה פיתרון להשתתפות ביורוליג לצד שמירה על ההנחיות בתקופת משבר נגיף הקורונה? במסגרת ההיערכות של ההמועדון לעונה הבאה, נחתם הסכם הטסה עם חברת התעופה "ישראייר" לעונת המשחקים הקרובה.

בהנחה שהשמיים יפתחו וניתן יהיה לקיים טיסות ומשחקים, מכבי תל אביב הודיעה היום (רביעי) על ההסכם הבלעדי עם החברה. זאת לאחר שהתקבלו מספר לא מבוטל של הצעות מחברות תעופה בינלאומיות.

במועדון החליטו לחתום עם חברה ישראלית מתוך סולידריות, ולנתב את תקציב הטיסות למשחקי היורוליג לחברה שחשובה כל כך למשק הישראלי. הקבוצה תטוס בטיסות שכר פרטיות ובהתאם להנחיות משרד הבריאות.

מנכ''ל המועדון, עדלי מרכוס התייחס להסכם באתר הרשמי של מכבי תל אביב: "בימים של משבר אדיר במשק הישראלי בכלל ובענף התעופה והתיירות שספגו מכה אנושה בפרט, התחייבנו לעשות מאמץ על מנת לשדך את ישראייר לקבוצות יורוליג נוספות שבאות לארץ בתקווה לבשורות טובות וימים טובים יותר".

אגב, ישראייר שברה שיא. מתחילת משבר הקורונה החברה הטיסה מאה אלף נוסעים, בכך ישראייר היא החברה הפעילה ביותר בנתב"ג בתקופת הקורונה. מתחילת המשבר הטיסה ישראייר מעל למאה אלף נוסעים בטיסות חילוץ ובטיסות פנים ארצי. לאורך כל התקופה ביצעה ישראייר טיסות חילוץ להשבת ישראלים ממדינות שונות בעולם, סייעה בעלייתם של כאלף עולים לישראל, ביצעה טיסות מורכבות עבור תעשיית הביטחון, טיסות מטען ושימרה את הנתיב בין אילת למרכז.

אורי סירקיס, מנכ"ל ישראייר: "אנו גאים להיות המוביל הלאומי של אלופת המדינה בכדורסל אשר מהווה חלק בלתי נפרד מההוויה הישראלית ומאחלים לה ולמדינה שרשרת של ניצחונות".