קרי בלקשיר ממכללת פלורידה חתם בגלבוע

הפורוורד סגר לשנתיים הבאות. שארפ האריך חוזה בגליל עליון

עמרי מנהיים
עמרי מנהיים  09.08.20 - 21:58
תחילת כתבה

גלבוע/גליל ממשיכה בהשלמת פאזל הזרים לקראת העונה. חיזוק נוסף לקו הקדמי של ליאור ליובין בצבע, כאשר הפורוורד האתלטי קרי בלקשיר (23, 2.08) מצטרף לזרים האמריקאים שכבר חתמו, פטריק יאנג ואייזיאה קאזינס.

בלקשיר שחתם לשנתיים במועדון, ינחת בגלבוע היישר ממכללת פלורידה עם ממוצע  של 12.8 ו- 7.5 ריב' למשחק בעונה האחרונה. בלקשיר, יאנג וקאזינס צפויים לנחות בארץ בעוד כשבועיים, ויכנסו עם הגעתם לגלבוע לבידוד של 14 יום לקראת פתיחת אימוני העונה הבאה.

ליאור ליובין על הצטרפותו של בלקשיר: "מאוד שמחים על הצטרפותו של קרי בלקשיר, שחקן מאוד מוכשר ומבטיח, יביא למשחק שלנו הרבה אורך ואתלטיות וחוכמת משחק. בטוחים בהשתלבותו במועדון בהתחברות שלו לזהות ולגלבוע, ולקהל האוהדים שייהנה ממנו".

במקביל להשלמת סגל השחקנים, במועדון מספרים על התעניינות הלכת וגוברת מצד אוהדי הקבוצה, על רקע הדיונים בנושא כניסת קהל הצפויים להתקיים בימים הקרובים. בעקבות זאת עמלים בקבוצה על מבצע שיווק מנויים לאוהדים ולמחדשים במתכונת מתאימה לעת הזו.

מגלבוע/גליל להפועל גליל עליון. די ג'יי שארפ (23, 1.88), ימשיך לעונתו השלישית בגליל עליון.
בעונתו האחרונה שהסתיימה מוקדם בשל נגיף הקורונה, הוא תרם 8.9 נקודות למשחק ב- 41.7% לשלוש.

לאחר סיום העונה הצטרף די ג'יי להפועל ב"ש בליגת העל, ושותף ב-6 משחקים, ללא נקודות.

לאחר החתימה אמר שארפ: "בחרתי ללכת עם הלב ואני שמח על כך. אני מרגיש שלהמשיך בגליל זו ההחלטה הכי טובה עבורי. הקבוצה עזרה לי להתפתח כשחקן בשנתיים האחרונות והשנה הגיע הזמן להראות את כל העבודה הקשה".