נשאר בישראל: רג'י אפשואו חתם בהפועל ת"א

כפי שפורסם: הפורוורד שהצטיין במכבי חיפה הצטרף לעונה אחת

עמרי מנהיים
עמרי מנהיים  14.08.20 - 14:38

תגיות: ליגת ווינר

תחילת כתבה

הפועל תל אביב יצאה לסוף השבוע עם החתמה מרשימה: רג'י אפשואו, שהצטיין במדי חיפה בסיום העונה שעברה, חתם באמצעות סוכנו, נדב מור, במועדון של יאניס קאסטריטיס, וישחק בעונה הקרובה במדי האדומים, כאשר לקבוצה יש אופציה עליו גם לעונה הבאה.

אפשואו (25, 2.03) אמנם לא עלה עם מכבי חיפה לפיינל פור, אבל הציג יכולת מצוינת מאז שהגיע לישראל אחרי פגרת הקורונה - כשהעמיד ממוצעים של 13.9 נקודות, שמונה ריבאונדים ו-1.6 אסיסטים.

עוד לפני שהגיע לחיפה, אפשואו שיחק בעונה שעברה גם ברג'יו אמיליה האיטלקית לצד גל מקל, והעמיד ממוצעים של 11.9 נקודות ו-6.4 ריבאונדים בסריה A. עוד קודם לכן שיחק באנדורה הספרדית ולפני כן בטובינגן הגרמנית.

שחקן נוסף שעשוי לעשות את הדרך מהכרמל לצד האדום של תל אביב הוא יונתן מור, עימו מתנהל מו"מ בימים האחרונים. בעונה החולפת היה מור אחת ההפתעות הנעימות של מכבי חיפה, עם 7.1 נקודות לצד 2.9 ריבאונדים ב-18 דקות בממוצע.

יחד עם אפשואו, הסגל האדום מתחיל לקבל צורה: ים מדר (אם לא יילך ל-NBA) ובר טימור יובילו את הקו האחורי, כאשר הכוונה היא לצרף גארד סקורר נוסף, לצד חואקין שוכמן ורז אדם. האדומים צפויים לצרף זר נוסף לעמדת הפורוורד, כשכאמור גם יונתן מור עשוי להגיע. טאליב זאנה יהיה הסנטר הפותח ויגובה בדניאל קופרברג.