לצד רונאלדו וזאיון: ים מדר החליף סוכנות

כוכב הפועל ת"א, הנמצא במחנה בווגאס, חתם ב-CAA היוקרתית

אלון אמסלם
אלון אמסלם  19.08.20 - 20:20

תגיות: ים מדר

תחילת כתבה

משחקי פלייאוף ה-NBA כבר כאן, מה שאומר שהדראפט מתקרב בצעדי ענק וההכנות מתחילות להעלות הילוך: הערב (רביעי), בצעד די מפתיע, סוכנות השחקנים CAA הודיעה על צירופו של ים מדר לקאדר הספורטאים המרשים שלה. המשמעות היא שהיהלום של הפועל תל אביב עוזב באופן רשמי את אוקטגון הגדולה, ועובר לסוכנות מפוארת לא פחות, אם לא יותר.

מדר, כזכור, הצטרף לסוכנות אוקטגון בפברואר 2019, לאחר שנציגי הסוכנות הגיעו לישראל לצפות בו וסימנו אותו כפרוספקט עתידי. החתימה בין הצדדים דאז, הגיעה יחד עם אמירה מאוד ברורה בנוגע לשאיפות ה-NBA שלו. הוא מיד הוצמד לסוכן השחקנים אלכס סטרדרסקי, שמייצג בין היתר את סטף קרי, טריי יאנג ויאניס אנטטוקומפו - וכך, חלום ה-NBA החל. כעת, פחות מחודשיים לפני הרגע לו חיכה כל כך הרבה זמן, מדר ומשפחתו בחרו לערוך שינוי די דרסטי במעטפת שסובבת את הרכז ולהצטרף, כאמור, ל-CAA.

על פי מגזין "פורבס", CAA היא הסוכנות העשירה מבין כל הסוכנויות בארצות הברית. בשנה האחרונה סגרה הסוכנות חוזים בשווי 10.6 מיליארד דולר, וגרפה עמלות בגובה 414.2 מיליון דולר. בין השמות הגדולים אותם היא מייצגת, נמצאים כרמלו אנתוני, פול ג'ורג', ג'ואל אמביד, דונובן מיטשל, כריס פול, דווין בוקר ולא אחר מאשר זאיון וויליאמסון. כמו כן, היא מייצגת שתי דמויות ענק בכדורגל העולמי: כריסטיאנו רונאלדו וז'וזה מוריניו.

מבחינתו של מדר, אולי מלבד הפרצופים אותם יראה סביבו יום-יום בזמן הקרוב, אין שינוי בתכניות. כוכב הפועל ת"א, שנמצא בימים אלה במחנה "IMPACT" בווגאס ומתכונן לקראת ה-16 באוקטובר, ימשיך לנסות ולהוכיח את עצמו לקראת הדראפט - בתקווה למצוא את מקומו בסיבוב השני. למדר, כזכור, תהיה אפשרות למשוך את מועמדותו עד עשרה ימים לפני הדראפט ולהירשם מחדש לדראפט בשנה הבאה.