מכבי ת"א תערוך טורניר לילדי חבל בנימין

תלמידי כיתות ד' יתחרו ביניהם במסגרת "יורוליג אקדמי"

רועי כהן
רועי כהן  16.09.20 - 19:33
(מועצה אזורית בנימין)
(מועצה אזורית בנימין)
תחילת כתבה

במסגרת שיתוף הפעולה הקהילתי בין מכבי ת"א בנוסף לבין המועצה האזורית בנימין, תערוך הקבוצה טורניר מיוחד במסגרת "יורוליג אקדמי" בחסות ליגת היורוליג הרשמית. הטורניר מתקיים ב-7 מדינות באירופה במסגרתו מתמודדות ביניהן קבוצות ילדים בכיתות ד'.

הילדים יקבלו תלבושות מיוחדות מטעם היורוליג כאשר את בנימין ייצגו 2 קבוצות והעולה אף תמשיך לשלב הבא. מארגני הטורניר אף פעלו לאפשר לילדי בנימין להתמודד ולארח הטורניר שהיה צריך להתקיים בשבת, והוא הועבר ליום שישי.

כמו כן, עם חזרת הקהל למגרשים יחודש שיתוף הפעולה שבו יקבלו תושבי המועצה כרטיסים למשחקי הליגה והיורוליג של מכבי תל אביב. הכרטיסים יחולקו מדי משחק בין הילדים המצטיינים במחלקות הכדורסל, חיילים ומשרתי מילואים מרחבי בנימין.

סמנכ"ל שיווק ומכירות במכבי ת״א דורון ג'מצ'י: "אני ממש גאה על שיתוף הפעולה בין מועצה אזורית בנימין לבין מחלקת הנוער של מכבי תל אביב. הפעילות שלנו בפריפריה ובמקרה הזה בבנימין מסבה לנו עונג גדול ורואים את זה בגידול במספרים. אני חייב לציין את מנכ"ל מחלקת הנוער אלון בן זקן ואת מנהלת התפעול שירי גולד שעושים שם עבודה יוצאת מגדר הרגיל ואני מברך על כך."

ראש המועצה האזורית בנימין, ישראל גנץ: "אני מברך את מכבי תל אביב על המשך השותפות שרק מחזקת את כולנו. משבר הקורונה מחייב אותנו להיות יצירתיים וביחד עם מכבי העניק לדור העתיד את חוויית היורוליג המדהימה. אני מודה ליו"ר המועדון עו"ד שמעון מזרחי, לדורון גמצ'י הגדול ולאנשי מחלקת הספורט בבנימין על שיתוף הפעולה המחמם את הלב. כולנו תקווה כי במהרה נשוב אל אולמות הספורט והקורונה תיעלם מאיתנו".