ממשיכה לנצח: 99:104 לי-ם על אילת

24 נק' להיל במשחק אימון. קטש מחפש מחליף לבראון

רועי כהן
רועי כהן  17.09.20 - 14:25
תחילת כתבה

המומנטום החיובי נמשך: הפועל ירושלים גברה היום (חמישי) במשחק אימון, 99:104 על הפועל אילת, וחיברה שלושה נצחונות בהכנה לעונת 20/21 בליגת העל בכדורסל. הירושלמים נקלעו לפיגור 73:67 בסוף הרבע השלישי, אבל חזרו להוביל מסל דרמטי של מלקולם היל, שהוביל בריחה שנגמרה בניצחון.

היל הוליך את קלעי ירושלים עם 24 נקודות, תמיר בלאט הוסיף 17, סולימאן בריימו תרם 16 משלו, טאריק פיליפ עם 12 וטיישון תומאס עם 11. לאילתים מארקל בראון בלט עם 19, ג'ו רגלנד קלע 16 ויהונתן שולדבראנד רשם 14 נקודות.

ביום שאחרי היוודע על פציעתו של ג'ייקובן בראון, בהפועל ירושלים מנסים לעכל את הבשורה ולפעול בשתי חזיתות: להחתים מחליף, שיוכל לשחק כבר בפיינל 8 בעוד 19 יום, ולנסות להבין מה מהות הפציעה של בראון ולכמה זמן הוא ייאלץ להיעדר.

מועד הרישום לשחקנים חדשים לפיינל 8 הוא עד רביעי הבא, ה-23.9. בירושלים כבר החלו ליצור קשר עם סוכנים ולבדוק מי פנוי, כאשר העדיפות הגבוהה ביותר היא לשחקן שנמצא בכושר גופני טוב למרות שרובם המכריע של השחקנים הפנויים לא שיחק כדורסל מאז חודש מארס. בקבוצה עדיין לא יודעים אם השחקן שיגיע יהיה זמני בלבד עד החלמתו של בראון, או שיוחתם לתקופה ממושכת יותר. שמם של האקסים שלווין מאק וג'רמי פארגו כבר עלה כמחליפים פוטנציאלים, ובירושלים בודקים את האפשרות לצד כיוונים נוספים.

ישנה גם את סוגיית הבידוד לשחקן חדש אם וכאשר יגיע, אולם בקבוצה בטוחים שלא תהיה בעיה לאשר לשחקן להמריא ליוון גם אם לא סיים את 14 ימי הבידוד שלו, וזאת לנוכח ההקלות בתנאי הבידוד לשחקנים שהגיעו מחו"ל שמאפשרים להם להתאמן עם הקבוצה באופן מלא.

בקבוצה עדיין שורר אי ודאות לגבי פציעתו של בראון. בדיקת ה-MRI הניבה ממצאים שליליים שהצביעו על בעיה מסוימת, וכעת בקבוצה ממתינים לפענוח מלא וחוות דעת שנייה, על מנת לדעת מה מהות הפציעה בדיוק ולכמה זמן בראון ייעדר מהמגרשים.